Demi Lovato (29 l.) zorganizowała „pogrzeb” ich kariery w muzyce pop i ogłosiła, że teraz „stawiaj” na punk rock. Lovato, która identyfikuje się jako niebinarna i używa zaimków oni/ich, opublikowała zdjęcie w czwartek wieczorem, pokazując środkowy palec obok grupy ludzi, w tym jej menedżera, Scootera Brauna.

Co Demi Lovato myślą o ludziach, którzy nie referują do nich jako „oni” tylko „ona”?

Nowa Lovato?

Zdjęcie zostało podpisane „Pogrzeb mojej muzyki pop”. Na stories profilu Lovato można było również zobaczyć wiele zajawek i teaserów nowego brzmienia, na które od teraz będzie stawiać.

Demi Lovato nie wykluczają, że kiedyś zmienią płeć

News o nowym brzmieniu Lovato wydaje się być całkowitym rebrandingiem. Na początku tego miesiąca Lovato wyczyścili cały swój kanał na Instagramie i zaczęli od zdjęcia swojego nowego wizerunku. Mocnego – punkowego.

Co tydzień to coś nowego?

Niedługo potem pokazali również duży tatuaż pająka z boku głowy, a później nowy kolczyk. Przypominamy, że Demi Lovato wrócili do domu z ośrodka odwykowego w Utah, gdzie „dobrze sobie radzili”.

Nie zgadniecie z kim w związku jest Demi Lovato

Niestety ostatnie ekscesy, odwyki i zmiany w życiu Lovato wzbudzają wiele emocji, zaś fani są raczej zaniepokojeni doniesieniami z życia gwiazdy.

A jakie jest wasze zdanie?

Demi Lovato Fot.Dsanchez/CPR / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Demi Lovato Fot. MARIO ANZUONI / Reuters / Forum

Świeżo zaręczona Demi Lovato świętuje z partnerem.

Świeżo zaręczona Demi Lovato świętuje z partnerem. Fot.Forum/Mega Agency.