Kilka dni temu podczas koncertu na Brooklynie Demi Lovato otwarcie wyznała, że właśnie mija 6 lat od dnia, w którym postanowiła przestać pić i ćpać.

Mark Salling NIE ŻYJE! Aktor prawdopodobnie popełnił samobójstwo

– Dokładnie sześć lat temu piłam wódkę z butelki po Sprite’cie o 9 rano siedząc w swoim samochodzie i pamiętam, jak wtedy pomyślałam: „To już nie jest fajne. To już nie jest śmieszne.” – mówiła Demi.

W rozmowie z Dr. Philem gwiazda wspomina nałogi i próby samobójcze, które zaczęły się bardzo wcześnie.

– Pierwszy raz, gdy pomyślałam o samobójstwie był wtedy, gdy miałam 7 lat – mówi Lovato. – Byłam zafascynowana śmiercią – wspomina.

– Doświadczyłam rzeczy, o których nigdy nie mówiłam i nie wiem, czy kiedykolwiek powiem. Mając 7 lat wiedziałam, że jeśli odbiorę sobie życie, mój ból się skończy – wyznaje Demi.

13-letnia Rosalie popełniła samobójstwo, po tym jak była prześladowana w szkole

Dziś dojrzała i „czysta” gwiazda prosi innych, by – jeśli znajdą się w podobnej sytuacji – nie zamykali się w sobie. Myśli samobójczych nie wolno karmić samotnością. Trzeba wyjść do innych – mówi Demi.

– Nawet jeśli nie ma obok was nikogo, zajrzyjcie wgłąb siebie, spróbujcie znaleźć siłę, która pozwoli ma przejść przez to wszystko. Każda osoba na ziemi zasługuje na życie – kończy Demi.