Demi Lovato (27 l.) została twarzą najnowszej okładki Harper’s Bazaar i w wywiadzie cofnęła się pamięcią do początków swojej kariery, gdy występowała w Disney Channel. Lovato powiedziała, że nie przyjaźni się już z Seleną Gomez (27 l.), z którą przez lata były niemalże nierozłączne. Co je poróżniło? Sprawdźcie sami.

Demi Lovato wyskoczyła z chłopakiem na szybkie zakupy podczas KWARANTANNY

Demi Lovato ma konflikt z Seleną Gomez?

Demi Lovato i Selena Gomez były najlepszymi przyjaciółkami. Obie zaczynały karierę w Disney Channel i w tamtym czasie wydawało się, że są nierozłączne. Lovato otwarcie opowiedziała o kontaktach z byłymi gwiazdkami Disneya i zdradziła, kto po tylu latach w dalszym ciągu jest jej bliski.

Demi przyznała, że nadal przyjaźni się z Miley Cyrus.

Jest niesamowita, a ja kocham ją na śmierć i zawsze tak będzie. Myślę, że ona jest jedyną osobą z tej epoki, z którą wciąż jestem w kontakcie – przyznała Lovato

Jak to w życiu bywa, przyjaciele przychodzą i odchodzą, a czas weryfikuje najsilniejsze więzi. Tak samo było w przypadku Demi Lovato, która na początku kariery przyjaźniła się z Seleną Gomez.

Demi podobno ma żal do Seleny za jej wywiad dla magazynu Elle, w którym wokalistka wypowiedziała się o problemach Lovato z uzależnieniem. Demi jest zdania, że prawdziwi przyjaciele nie zachowują się w ten sposób.

Wokalistka na łamach magazynu przyznała, że zawsze będzie mieć sentyment do Gomez, jednak ich ścieżki już od dawna się nie łączą. Razem zaczynały karierę, wchodziły w dorosłość, ale nie zostaną ponownie przyjaciółkami. 

Demi w ostatnim czasie przeszła ogromną zmianę. Wokalistka od tragicznego przedawkowania w 2018 roku wzięła się w garść, porzuciła uzależnienia i skupia się na życiu w trzeźwości, a także dobrym stanie psychicznym i fizycznym. Stawia sobie małe cele, które konsekwentnie realizuje i czuje, że jest na dobrej drodze do wyleczenia. 

Tęsknicie za tym duetem?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Selena Gomez idzie na drogę sądową z producentami GIER!

Liam Hemworth o latach spędzonych z Miley Cyrus. „To było STRESUJĄCE”

Demi Lovato bez makijażu wygląda jak NASTOLATKA. W wersji naturalnej o wiele lepiej – piszą fani