Demi Lovato (28 l.) została przyłapana przez fotoreporterów w drodze na romantyczną kolację z narzeczonym Max’em Ehrichtem. Artystka nie wstydzi się swoich kobiecych kształtów i chętnie je podkreśla. Widać, że przy Maxie Demi jest szczęśliwa jak nigdy przedtem i wygląda kwitnąco. Mężczyzna wspiera ją i trzyma z dala od używek. Ładna z nich para?

Świeżo zaręczona Demi Lovato zadaje szyku w eleganckiej sukience – podkreśliła apetyczne kształty

Zakochana Demi Lovato z narzeczonym idzie na randkę

Demi Lovato po pięciu miesiącach spotykania się z Max’em Ehrichtem zaręczyła się. Osoby z bliskiego otoczenia pary zdradziły, że ich związek od początku do tego prowadził. Podobno para od kiedy jest razem, nie widzi poza sobą świata. Demi w końcu wie, że może liczyć na swojego partnera, który będzie ją wspierał i trzymał z dala od destrukcyjnych nawyków.

Demi Lovato wspomina początki kariery i przyznaje, że utrzymuje kontakt tylko z Miley Cyrus

Artystka na romantyczną kolację założyła białą mini sukienkę w kształcie bombki, z bufiastymi rękawami. Dobrała do niej białe klapki, kolorową chustę na głowę i żółtą mini torebkę.

Demi kiedyś należała do szczupłych osób, jednak ze względu na problemy ze zdrowiem psychicznym wpadła w nałogi. Wokalistka prawie otarła się o śmierć i mimo to, nie stroniła od alkoholu i narkotyków. Nie pomagały odwyki, po których szybko wracała do dawnych przyzwyczajeń.

Uduchowiona Demi Lovato bierze chrzest. „Jestem wdzięczna za możliwość wypełnienia dziury w moim sercu Bogiem”

Coś się jednak zmieniło w jej życiu i Demi zrozumiała, że nie może dalej tak postępować. Jej historia pełna jest wzlotów i upadków, ale udało się jej znaleźć szczęście i miłość, dzięki czemu w końcu zaakceptowała siebie.

zakochana Demi Lovato z narzeczonym.

Demi Lovato, Max Ehrich, fot.Forum/Backgrid USA.

Wokalistka przyznała, że nigdy nie czuła się tak bezwarunkowo kochana. Max nie tylko jest dla niej wsparciem, ale nie stara zmienić się jej na siłę.

Pierwszy występ Demi Lovato od czasu ODWYKU!

Od kiedy Demi się zaręczyła coraz częściej jest widywana w białych sukienkach. Myślicie, że nie może doczekać się, aż założy najważniejszą, białą sukienkę w jej życiu. Podobno para nie chce się śpieszyć, ale szybko się zaręczyli i możliwe, że również szybko będą chcieli zaplanować ślub.

Pasują do siebie?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Demi Lovato zaręczona!

Demi Lovato potwierdziła krążące domysły. Ma NOWEGO partnera

Demi Lovato bez makijażu wygląda jak NASTOLATKA. W wersji naturalnej o wiele lepiej – piszą fani

Demi Lovato w białej mini idzie na kolację z narzeczonym.

Demi Lovato, Max Ehrich, fot.Forum/Backgrid USA.

Demi Lovatodobrała mini torebkę do stylizacji.

Demi Lovato, Max Ehrich, fot.Forum/Backgrid USA.

Demi Lovato w chuście na głowie.

Demi Lovato, Max Ehrich, fot.Forum/Backgrid USA.