28-letnia Demi Lovato wyznała publicznie, że jest osobą panseksualną, co oznacza, że pociąga ją drugi człowiek, bez względu na to, jakiej jest płci fizycznej, tożsamości płciowej czy orientacji seksualnej. Nic więc dziwnego, że artystka przez lata związana była m.in. z aktorem znanym przede wszystkim z „Różowych lat 70.” – Wilmerem Valderramą, Joe Jonasem czy DJ-ką Lauren Abedini. Teraz artystka spotyka się podobno z młodszą siostrą Miley Cyrus – Noah.

Demi Lovato jest niebinarna i każe się określać jako „oni”

21-letnia Noah Cyrus spędza z Demi Lovato bardzo dużo czasu, razem koncertują i trzymają się za ręce w miejscach publicznych. Podobno ten duet „dzieli głęboką więź”.

„Są przyjaciółmi. Wspierają się nawzajem emocjonalnie i pod względem kariery. Są głeboko ze sobą związane, otwarte i mają mnóstwo wspólnego, w tym muzykę i sposób, w jaki widzą świat”, powiedział Entertainment Tonight znajomy pary.

 

Pierwsze plotki o rzekomym związku Demi i Noah pojawiły się w marcu. Podobno wtedy nie łączyło ich nic romantycznego, a jedynie wspólna praca i projekty muzyczne, nad którymi wtedy pracowały. Niedawno ta dwójka ponownie podsyciła plotki o romansach po tym, jak zauważono, że trzymają się za ręce podczas imprezy czerwcowej związanej z premierą filmu „Space Jam: A New Legacy”.

Demi Lovato po PRZEDAWKOWANIU nie rezygnuje z alkoholu i marihuany

Artystki wykonały wspólnie kawałek „Easy” z najnowszego albumu Demi Lovato, „Dancing with the Devil… the Art of Beginning Over’, podczas czerwcowych obchodów „PRIDE month” związanego ze społecznością LGBT+. Po występie Demi opublikowała zdjęcie z Noah na Instagramie, podpisując go, „Dziękuję @noahcyrus (…) Tak się cieszę, że w końcu mogliśmy razem zaśpiewać naszą piosenkę. #Easy.”

Gdziekolwiek leży prawda, parze życzmy powodzenia!

Demi Lovato i Noah Cyrus fot. Backgrid USA / Forum