Demi Lovato i Selena Gomez w tym samym momencie zaczynały karierę w Disney Channel i wówczas wydawało się, że są nierozłączne. Po latach okazało się, że ich bliskie relacje to już przeszłość. Dlaczego zakończyła się ta przyjaźń?

Całkowicie odmieniona Selena Gomez na okładce magazynu. Ciężko poznać, że to w ogóle ONA

Demi Lovato nie przyjaźni się z Seleną Gomez

Ponoć Demi ma żal do Seleny za to, że w jednym z wywiadów opowiedziała o problemach Lovato z uzależnieniem. Dla Demi jest to nie do przyjęcia, bo uważa, że prawdziwi przyjaciele takie rzeczy zachowują dla siebie, a nie opowiadają o nich publicznie. Lovato przyznała w ostatnim wywiadzie dla „Harper’s Bazaar”, że jednak zawsze będzie mieć sentyment do Gomez.

Czy osoby z otoczenia gwiazd też tak uważają? Magazyn Us Weekly dotarł do osób, które chętnie opowiedziały o kulisach znajomości Seleny Gomez i Demi Lovato.

Demi i Selena nie mają konfliktu. Nie chowają do siebie urazy. W tym momencie po prostu nie są przyjaciółkami – podaje Us Weekly.

Demi Lovato wyskoczyła z chłopakiem na szybkie zakupy podczas KWARANTANNY

Dlaczego zakończyła się przyjaźń Seleny i Demi?

Co ciekawe, jedno ze źródeł magazynu twierdzi, że to prywatne problemy celebrytek sprawiły, że ich kontakty się poluzowały. A dodatkowo, Demi ponoć miała odczucia, że jej przyjaźń nie jest odwzajemniona.

Selena zawsze starała się być dla Demi miła, ale w ciągu kilku ostatnich lat obydwie przeżyły osobiste zmagania. (…) W przeszłości Demi czuła, że Selena nie zawsze była dla niej i że przyjaźń nie była odwzajemniona – mówi źródło.

Inny informator twierdzi, że Demi i Selena tak naprawdę wcale się nie przyjaźniły. Zawsze były dla siebie miłe, kiedy się widziały, jednak nie można nazwać tego bliską relacją.

Nie były bliskimi przyjaciółkami, odkąd stały się nastolatkami. Tak naprawdę nie były dla siebie, kiedy musiały się zmagać z różnymi problemami. Zawsze były miłe, kiedy się widziały, ale nie były blisko przez wiele, wiele lat – dodaje inna osoba.

ZOBACZ TEŻ:

Wydało się! Selena Gomez chciałaby zagrać w TYM serialu

Demi Lovato bez makijażu wygląda jak NASTOLATKA. W wersji naturalnej o wiele lepiej – piszą fani

Selena Gomez idzie na drogę sądową z producentami GIER!

Demi Lovato na scenie

Demi Lovato/fot. Forum

Selena Gomez na ściance

Selena Gomez/fot. Forum