Demi Lovato (27 l.) do tej pory nie miała szczęścia w miłości. Od jakiegoś czasu spekulowano, że wokalistka jest w nowym związku – ale Demi uparcie milczała. Oficjalnie potwierdziła związek, kiedy z nowym chłopakiem wystąpili wspólnie w teledysku Ariany Grande i Justina Biebera do piosenki „Stuck with U”. Ich miłość kwietnie, wybrali się razem w romantyczną podróż do Joshua Tree. Demi pokazała na Instagramie zdjęcia, na których całuje się z Max’em. Kim jest jej nowa miłość?

Demi Lovato potwierdziła krążące domysły. Ma NOWEGO partnera

Demi Lovato z nowym chłopakiem w romantycznej podróży

Demi Lovato miała w życiu naprawdę kilka strasznym momentów. Gdy wyszło na jaw, że jest uzależniona od narkotyków – Lovato poszła na odwyk, ale oszukiwała wszystkich na temat swojej czystości. Sytuacja zrobiła się dramatyczna a wokalistka mogła nawet stracić życie. Lovato postanowiła coś zmienić i od tamtej pory jest wolna od uzależnień.

Demi Lovato wróciła z odwyku. Wybiła swojemu trenerowi ząb

Wokalistka znalazła również miłość – zaczęła spotykać się ze znanym aktorem i postanowiła pokazać na Instagramie, jak wyglądała ich ostatnia podróż do Joshua Tree. Miejsce jest naprawdę romantyczne a klimat ten udzielił się Demi, która opublikowała zdjęcia, na których całuje się z nowym chłopakiem.

Para postanowiła ujawnić swój związek w marcu tego roku i od tamtej pory wydają się nierozłączni.

Kim jest Max Ehrich?- nowy chłopak Demi Lovato

Nowy chłopak Demi Lovato jest aktorem, wokalistą i tancerzem. Ma 28 lat i pochodzi ze Stanów Zjednoczonych. Max występował na kanale Disneya, pojawiających się w High School Musical 3, a także w serialu Shake It Up , w których wystąpili u boku Belli Thorne i Zendai. Na ekranie pojawił się również w trzecim sezonie Brzyduli Betty.

Ehrich wielokrotnie pokazywał na Instagramie swój talent wokalny, często zamieszcza filmy na których można usłyszeć jak śpiewa.

Aktor jest ogromnym fanem zdrowego stylu życia – regularnie ćwiczy i ma zbilansowaną dietę. Max nie lubi imprezować, co patrząc na przeszłość Demi – jeszcze bardziej ich do siebie zbliżyło.

Relacja Ehricha i Lovato jest wciąż dosyć świeża – para spędza ze sobą każdą wolną chwilę. Demi jest zdania, że w końcu naprawdę się zakochała.

Max ma naprawdę dobry wpływ na Demi. Spędzają razem dużo czasu i mają ze sobą wiele wspólnego – zdradziła osoba z bliskiego otoczenia pary w rozmowie z Us Weekly.

Za oceanem już plotkuje się, że niedługo może dojść do ślubu pary. Podobno wspólnie dyskutowali o perspektywie małżeństwa.

Max planuje oświadczyć się Demi po tym, jak pandemia zostanie zniesiona, a ich rodziny nie będą zaskoczone tą propozycją. Myślą, że tworzą wspaniałą parę – powiedziało źródło.

Pasują do siebie?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Dlaczego zakończyła się PRZYJAŹŃ Seleny Gomez i Demi Lovato?

Demi Lovato wspomina początki kariery i przyznaje, że utrzymuje kontakt tylko z Miley Cyrus

Demi Lovato bez makijażu wygląda jak NASTOLATKA. W wersji naturalnej o wiele lepiej – piszą fani

Demi Lovato z nowym chłopakiem na romantycznej wyciecze.

Demi Lovato pokazała na Instagramie nowego chłopaka. Fot.Instagram/ddlovato.

Demi Lovato z nowym chłopakiem na romantycznej wycieczce.

Demi Lovato pokazała na Instagramie nowego chłopaka. Fot.Instagram/ddlovato.