W ostatnim czasie jest niezwykle głośno o córce Kasi Kowalskiej – Oli. Wszystko przez to, że 22-latka spędziła ostatnie tygodnie w szpitalu, gdzie walczyła o życie. Początkowo w mediach podejrzewano, że córka piosenkarki ma koronawirusa, jednak okazało się, że to nie prawda. Na co chorowała? Co jeszcze wiemy o Oli Kowalskiej?

Ola Kowalska – studia w Londynie

Córka Kasi Kowalskiej pasjonuje się modą. Studia powinny być zatem dużą przyjemnością, bo Ola studiuje projektowanie w College of Fashion w Londynie.

Ola Kowalska – Instagram

Ola Kowalska, jak inne młode osoby chętnie i aktywnie korzysta z mediów społecznościowych. 23-latka na swoim instagramowym profilu – olahontaz, często publikuje zdjęcia stylizacji i kolorowych makijaży. Często też pojawiają się tam odważne zdjęcia, które przez wiele osób są uznawane za wulgarne.

Córka Kasi Kowalskiej – Ola pokazała pierwsze zdjęcie po wyjściu ze szpitala: „2020 – co Ty ku*** ze mną robisz”

Ola Kowalska - informacje, ciekawostki

Ola Kowalska/fot. Instagram/olahontaz

Ola Kowalska – koronawirus

Pod koniec marca 2019 roku Kasia Kowalska poinformowała, że jej córka jest w szpitalu w Londynie. Stan córki piosenkarki był na tyle poważny, że wprowadzono ją w stan śpiączki farmakologicznej, a lekarze nie zgodzili się na transport 23-letniej Oli do Polski. Wiele osób podejrzewało, że Ola ma koronawirusa, bo jej matka wyznała, że mówi o problemach zdrowotnych córki, by ostrzec też innych ludzi i pokazać, jak niebezpieczny jest wirus. W końcu piosenkarka wyjaśniła, że jej córka nie miała koronawirusa. Jednak ani ona, ani Ola nie zdradziły, czym była spowodowana wizyta w szpitalu.

Kasia Kowalska POTĘPIONA za koncertowanie: „HIPOKRYTKA”

 

Ola Kowalska - informacje, ciekawostki

Ola Kowalska/fot. Instagram/olahontaz

Ola Kowalska – problemy zdrowotne

Kiedy media rozpisywały się o rzekomym koronawirusie u Oli Kowalskiej, „Super Express” przypomniał, że córka piosenkarki nie pierwszy raz walczyła o życie.

O drugiej w nocy pielęgniarka zaczęła krzyczeć, że nie słyszy tętna Oli. Rzucili mnie na łóżko i biegiem na salę operacyjną. Pamiętam dygot, wydawało mi się, że jest zimno, a to był strach. Zrobili mi cesarskie cięcie. Ola była zatruta wodami płodowymi, musieli przywracać ją do życia. Powiodło się za czwartą próbą. Wiedziałam od tamtej pory, że córka będzie silna. Żeby to przetrwać, musiała mieć dużą chęć do życia- wspominała Kowalska.

Kasia Kowalska straciła cierpliwość: Odpier**cie się od mojej córki

Ola Kowalska i Kostek Joriadis – relacje z ojcem

Ojcem Oli Kowalskiej jest Kostek Joriadis. Prawdopodobnie muzyk nie ma obecnie kontaktu z córką. W 2018 roku było głośno o relacjach między Olą i Katarzyną Kowalską, a Kostkiem Joriadisem. Wówczas piosenkarka w jednym z wywiadów wyznała, że Joriadis nie kontaktuje się z dzieckiem i nie płaci alimentów. Muzyk porozmawiał wtedy z „Faktem” i odpierał re zarzuty. Dodał też, że to Kowalska utrudniała mu kontakty z córką. Kilka lat temu Ola Kowalska na swoim Instagramie odniosła się do relacji z ojcem i jasno dała do zrozumienia, że nie mają dobrego kontaktu.

Noszę nazwisko tej wspaniałej kobiety, która wychowała mnie SAMA, a nie człowieka, który NIGDY nie pojawił się w moim życiu – Ola KOWALSKA, a nie Yoriadis – napisała pod jednym ze zdjęć.

Ola Kowalska - informacje, ciekawostki

Ola Kowalska/fot. Instagram/olahontaz

ZOBACZ TEŻ:

NIGDY za nim nie tęskniłam – Ola, córka Kasi Kowalskiej o swoim ojcu

Urząd miasta w Ciechanowie musi zapłacić 30 tys. KARY za koncertowanie pomiędzy blokami

Ola Kowalska - informacje, ciekawostki

Ola Kowalska/fot. Instagram/olahontaz

Ola Kowalska - informacje, ciekawostki

Ola Kowalska/fot. Instagram/olahontaz