Stacje szykują swoje wiosenne ramówki. W świecie szklanego ekranu mówi się o nowym show, które podbić serca publiczności. Jak podaje portal WirtualneMedia.pl firma Rochstar już przygotowuje kolejny program, w którym będą rywalizować gwiazdy.

Do udziału zaproszono: Edytę Górniak, Dodę, Marylę Rodowicz i Justynę Steczkowską. Piosenkarki mają przygotować wielkie koncerty w katowickim Spodku z własnymi interpretacjami największych przebojów. Publika ma zdecydować, która gwiazda najlepiej wypadła i czyje wykonanie zasługuje na występ podczas koncertu galowego. Podczas odcinków live wokalistki będą między sobą rywalizować.

Same gwiazdy nie chcą komentować przygotowań. Jak podał portal: – Faktycznie prowadzimy rozmowy w sprawie występu Justyny w kolejnym, wielkim projekcie telewizyjnym, ale nic więcej nie mogę powiedzieć- tłumaczy Remigiusz Trawiński, manager Justyny Steczkowskiej. – Udział Dody w kolejnym formacie Rochstaru jest możliwy, ale projekt ten jest na razie tajny- wyjaśnia Maja Sablewska, reprezentująca artystkę..

Najbliżej emisji show jest stacja TVN, choć walczą o to także TVP2 i Polsat.