Doda przez pięć lat walczyła o dobre imię swojego taty. Chodzi o wywiad z córką Pawła Rabczewskiego z jego nieformalnego związku, który pojawił się w 2013 roku w programie Na Językach, prowadzonym przez Agnieszkę Szulim. Zdaniem Dody materiał przestawiał jej rodzinę w złym świetle. Padły szydercze słowa o szastaniu materiałem genetycznym gdzie popadnie i powiększaniu rodziny Dody.

Dubajski horror Dody. Brak Internetu zepsuł jej urlop: ŻENADA!

Sprawa skończyła się w sądzie, a po wielu latach piosenkarka i jej tata doczekali się przeprosin. Stacja wyemitowała je na antenie:

Takie wiadomości z Polski lubie 😈 o 22:30 w niedziele przeprosiny pojawiły się w stacji TVN.Mamo,Tato! Szczęśliwego nowego roku❤️Może przez to,ze jestem „sławną Dodą”, Wasze życie miało kolce ale mam nadzieje ,ze fakt iż walczylam do końca będzie bukietem róż na zakończenie tego roku.

– napisała piosenkarka przy zdjęciu.

Doda miała kompleksy: „Głupio tak wyjść na ulicę, gdy masz przebarwienia”

Wygląda na to, że z Dodą nie warto zadzierać. Przypomnijmy sobie jeden z najsłynniejszych konfliktów polskiego show-biznesu – spór Dody z prowadzącą Na Językach, Agnieszką Woźniak-Starak. Myślicie, że po TVN-owskich przeprosinach panie pogodzą się?

Doda pokazała przeprosiny od TVN: Mamo, tato! Szczęśliwego Nowego Roku

Doda pokazała przeprosiny od TVN: Mamo, tato! Szczęśliwego Nowego Roku

Doda pokazała przeprosiny od TVN: Mamo, tato! Szczęśliwego Nowego Roku