Donald Tusk już nie raz udowodnił, że rodzina jest dla niego najważniejsza, mimo dużego udzielania się w polityce krajowej i międzynarodowej. Obecnie były premier ma dużo pracy związanej między innymi z uchodźcami z Ukrainy, ale ten weekend zostawił tylko dla rodziny.

Zdjęcie Donalda Tuska z wnuczką HITEM sieci. Spójrzcie na jego minę

Donald Tusk z wnuczkami

Donald Tusk podzielił się uroczymi kadrami z weekendu na swoim Instagramie. Na pierwszym zdjęciu widzimy, jak polityk koloruje razem z córką Katarzyny Tusk. 3-latka ma już piękne długie blond włoski, z których można zrobić kucyk.

Wnuczki wyściskane, dinozaur nadmuchany, Portos wygłaskany, kolorowanki pokolorowane – czyli akumulatory przez weekend naładowane. Można ruszać do boju – napisał polityk na Instagramie. 

Były premier udostępnił także nagranie, jak trzyma na kolanach młodszą córkę Katarzyny Tusk, która ma niespełna roczek. Niemowlę pod koniec roku i na początku stycznia trafiło do szpitala po zakażeniu się koronawirusem. Katarzyna Tusk wówczas pisała, że bardzo się boi o córeczkę, ponieważ istniało prawdopodobieństwo rozwinięcia się sepsy.

Trafiłyśmy tutaj podobno w ostatniej chwili, chociaż jeszcze dzień wcześniej uspokajano mnie, że nic nie daje powodów do zmartwienia i po niedawnym zachorowaniu moich dzieci na koronawirusa mogę już odetchnąć spokojnie – pisała Kasia Tusk na Instagramie.

Jak widzimy, młodsza 8-miesięczna wnuczka jest już bezpieczna i ma się dobrze.

Donald Tusk pisze książkę z najmłodszą wnuczką. Przeurocze zdjęcie wstawił na Instagram

Kasia Tusk jest w ciąży? Nowe zdjęcie podsyciło plotki

Kasia Tusk jest w ciąży? Nowe zdjęcie podsyciło plotki

Kasia Tusk pokazała pokoik córki

Kasia Tusk/fot. Instagram/makelifeeasier_pl