Donald Tusk (63 l.) postanowił sprawić swojej żonie niezapomniany prezent. Były premier zrobił małżonce luksusową niespodziankę, wartą 300 tys. złotych. Co na to Małgorzata Tusk?

Donald Tusk wspiera swoją córkę Kasię na Instagramie: „Pamiętaj, całe to zło kiedyś minie”

Donald Tusk kupił żonie luksusowy prezent

Donald Tusk ponad rok temu został dziadkiem. Jednak razem z żoną Małgorzatą nie mogą spędzać tyle czasu, ile by chcieli ze swoją córką i wnuczką, a wszystko z powodu koronawirusa.

Zdjęcie Donalda Tuska z wnuczką HITEM sieci. Spójrzcie na jego minę

Były premier ożenił się z Małgorzatą Tusk w 1978 roku i jakiś czas temu świętowali 42. rocznicę ślubu. Małżeństwo polityka uchodzi za bardzo udane. Donald prowadzi konto na Instagramie, na którym zazwyczaj publikuje zdjęcia związane z pracą, ale od czasu do czasu dodaje zdjęcia z żoną.

Jak donosi Super Express, polityk postanowił sprawić Małgorzacie niespodziankę i kupił jej luksusowy samochód, który „kosztuje tyle, co nowe mieszkanie”. Małgorzata dostała od męża Lexusa RX 450H o wartości 300 tys. zł.

Zarobki Donalda Tuska

Super Express ujawnił również, jak wyglądały zarobki polityka. Donald Tusk na stanowisku szefa Rady Europejskiej zarabiał 100 tys. zł miesięcznie. Teraz polityk pracuje jako szef Europejskiej Partii Ludowej a jego zarobki zmniejszyły się.

To się dopiero nazywa bajeczne życie! Małgorzata Tusk po sopockich ulicach wozi się niczym prawdziwa królowa – czytamy w tabloidzie.

Trzeba przyznać, że Donald Tusk od lat tworzy z Małgorzatą przykładne małżeństwo.

Co myślicie o takim prezencie?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Donald Tusk szczery jak nigdy: „Ojca się bałem, lał mnie”

Donald Tusk pisze książkę z najmłodszą wnuczką. Przeurocze zdjęcie wstawił na Instagram

Katarzyna Tusk z rodzicami na wyborach. Obie panie postawiły na biel (ZDJĘCIA)

Kasia Tusk z rodzicami w maseczkach w lokalu wyborczym.

Katarzyna, Donald i Małgorzata Tuskowie/fot. FORUM.

Kasia Tusk z rodzicami w dniu wyborów prezydenckich.

Katarzyna, Donald i Małgorzata Tuskowie/fot. FORUM.