We wtorek wieczorem Selena Gomez (27 l.) wypuściła długo oczekiwany przez fanów singiel, a także towarzyszący mu teledysk, który najwyraźniej nawiązuje do jej toksycznej relacji z ex chłopakiem Justinem Bieberem (25 l.). Wokalista jest teraz żonaty z modelką Hailey Bieber (22 l.) Żona Justina postanowiła pokazać pazurki i nawiązać do tego, o czym śpiewała Gomez.

Selena Gomez w nowej piosence EWIDENTNIE śpiewa o Justinie Bieberze

Hailey Bieber jest zazdrosna o były związek Justina Biebera i Seleny Gomez?

Selena Gomez i Justin Bieber spotykali się po czym zrywali ze sobą. Sytuacja zmieniała się jak w kalejdoskopie. Para ostatecznie rozstała się w marcu 2018. Justin długo nie leczył złamanego serca, zaledwie kilka tygodni później znalazł pocieszenie w ramionach Hailey Baldwin. W lipcu byli już zaręczeni ! Wczoraj Selena w końcu wydała oczekiwany przez fanów nowy singiel. Mniej więcej w tym samym czasie, w którym wyszedł singiel – Hailey opublikował zrzut ekranu piosenki „I’m Kill You Summer Walker na jej InstaStory – powodując tym samym, że spostrzegawczy fani zaczęli pytać, czy w ten sposób odpowiada na słowa Gomez.

Selena w nowej, wzruszającej piosence rozlicza się z przeszłością.

Dałam z siebie wszystko i wszyscy to wiedzą. Odrzuciłeś mnie, a teraz to widać. W dwa miesiące nas zastąpiłeś, jakby to było takie proste. To sprawiło, że pomyślałam, że na to zasłużyłam – śpiewa Sel

Fani zaczęli bronić Gomez w komentarzach. Chociaż Selena nie ujawniła co było inspiracją dla jej nowego utworu, odkrywcze teksty opisują toksyczny związek, a wielu fanów jest przekonanych, że chodzi o jej wzloty i upadki kiedy była związana z Bieber’em.

Selena Gomez wydała piosenkę… o swoim życiu [z] byłym i zostawiła ten etap za sobą (Justin Bieber jest teraz żonaty z Hailey Baldwin) i około 5 minut później Hailey opublikował to. To nie pierwszy raz, kiedy ją ocenia i prawdopodobnie nie ostatni – napisał zbulwersowany fan na Twitterze

Jak uważacie, Selena odpowie na zaczepki Hailey Bieber?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Urocze! Justin i Hailey Bieberowie po ślubie wybrali się na piknik

Selena Gomez w worku na ziemniaki świętuje 27. urodziny w Rzymie

Nie uwierzycie, co zrobił Justin Bieber, kiedy bezdomny poprosił go o pieniądze

Hailey Bieber

Screen z InstaStory Hailey Bieber.

Selena Gomez

Fot.Forum/Backgrid USA

Justin Bieber Hailey Bieber

Fot.FORUM/Backgrid USA

Hailey Bieber

Fot.Forum/Backgrid USA

Justin Bieber Hailey Bieber

Fot.FORUM/Backgrid USA