Chrissy Teigen (34 l.) jest jedną z niewielu gwiazd, które mają ogromny dystans do siebie. Chrissy na swoim Instagramie często publikuje filmiki, na których najczęściej śmieje się sama z siebie. Mama dwójki dzieci ma naprawdę zdrowe podejście do hejterów, jednak tym razem jej konto na Instagramie zalała fala jadu. Teigen jednak znana jest z tego, że zawsze ma w zanadrzu przygotowaną ciętą ripostę. Sprawdźcie sami, co takiego odpisała gwiazda jednemu z fanów.

Oszałamiająca kreacja Chrissy Teigen ciągnęła się za modelką podczas gali (ZDJĘCIA)

Chrissy Teigen oskarżona o gorszenie córki!

Chrissy Teigen od kiedy została mamą w całości poświęciła się rodzicielstwu. Wygląda na to, że rola kobiety zajmującej się domem absolutnie jej nie przeszkadza. Kolejną pasją Teigen jest gotowanie. Wydała nawet własną książkę kucharską a na Instagramie często pokazuje posiłki, które przygotowuje dla całej rodziny. Często angażuje również swoje dzieci, które chętnie jej pomagają. Tym razem celebrytka pozwoliła, by jej 4 letnia córka Luna wcieliła się w rolę stylistki, jednak niezadowoleni komentujący chcieli zepsuć ten wyjątkowy moment. Oczywiście autorka książki kucharskiej postanowiła uświadomić komentujących, gdzie leży grania wtykania nosa w nie swoje sprawy.

Na planie z moją stylistką – podpisała zdjęcie z córką Teigen

Zdjęcie wzbudziło wśród obserwatorów niemałe emocje. Pewnie dlatego, że gwiazda nie miała na sobie biustonosza a spod rozchylonej marynarki wystawał kawałek jej piersi. Wygląda na to, że kawałek uda i piersi, które pokazały się pod kusą marynarką, były dla niektórych zbyt dużym problemem. Jeden z komentujących oskarżył Chrissy o gorszenie córki i napisał, by ta się okryła siedząc obok dziecka z wystającą piersią. 

Czy Ty kiedykolwiek nosisz bieliznę – napisał w sekcji komentarzy obserwujący

Jezu, zasłoń się. Twoja córka jest obok – napisał kolejny z komentujących

Ssała te piersi przez kilka miesięcy i nie miała nic przeciwko – odpisała na atakujący komentarz celebrytka

Chrissy nie pozwoliła, by obce osoby dyktowały jej na jakich warunkach ma zajmować się córką. Celebrytka nie mogła pozostawić tych komentarzy bez odpowiedzi. Bez względu na to, co nosi Chrissy, jest naprawdę dobrą matką. 

Chrissy Teigen z córką na Instagramie:

View this post on Instagram

on set with my stylist

A post shared by chrissy teigen (@chrissyteigen) on

Chrissy Teigen

Fot.Instagram/chrissyteigen

View this post on Instagram

also feeling the faux

A post shared by chrissy teigen (@chrissyteigen) on

Myślicie, że dobrze zrobiła wdając się w dyskusję z hejterami?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Pierwsza RANDKA Chrissy Teigen i Johna Legenda była

Chrissy Teigen ZAPOMNIAŁA o 39. urodzinach Kim Kardashian; wybrnęła w MISTRZOWSKIM stylu

Niesforne bikini Chrissy Teigen wymknęło się spod kontroli (ZDJĘCIA)