Za nami kolejna bitwa na muzycznym ringu programu The Voice of Poland. Kolejni wygrani i przegrani, których już nie zobaczymy w show.

Kto tym razem zachwycił i decyzją swoich trenerów znalazł się w finale?

Z drużyny Nergala bitwy stoczyli:

Adam Miroszczuk i Gabriel Fleszar – Adam zaintrygował Kayah, dlatego ona postawiła na niego, ale decyzja należała do Nergala, który zadecydował, że do finału przejdzie jednak Gabriel.
– Gabriel, dużo ludzi uważa, że już miałeś swoją szansę i że powinieneś ustąpić pola. Ja się z tym nie zgadzam, dlatego ty przejdziesz dalej.

Filip Sałapa i Ola Kasprzyk – to był ciężki wybór (poniżej możecie zobaczyć fragment ich świetnego występu). Nergal miał ciężki orzech do zgryzienia. Ostatecznie wygrał Filip i to jego usłyszymy w odcinkach finałowych.

W drużynie Ani Dąbrowskiej w bitwie rywalizowali:

Ola Galewska i Patrycja Kawęcka przyjaciółki ze szkolnej ławy – Trenerzy jednogłośnie byli za Olą i tak samo zadecydowała Dąbrowska, która uzasadniła:
– Ola, praca z tobą będzie bardzo trudna. A Patrycja słucha. Ola wygrywa.

Kasia Klimczyk i Kasia Jaźnicka – Mimo że wszyscy byli za Jaźnicką, Ania wybrała Klimczyk
– Mając do wyboru Charyzmę czy głos, wybieram… charyzmę.

W drużynie Andrzeja Piasecznego na ringu walczyli:

Kasia Lisowska i Ania Sokołek – Dziewczyny śpiewały piosenkę Hot N Cold Katy Perry. Piasek zadecydował, że z programem pożegna się Ania, Kasia przeszła dalej.

Antek Smykiewicz i Martyna Ciok – wyrównany poziom, Ania, Kayah i Nergal byli za Martyną, ale Piasek zdecydował się wybrać Antka.

W drużynie Kayah w duecie wystąpili:

Kaja Domińska i Marta Florek – Jednogłośna, choć niełatwa decyzja wszystkich trenerów – Kaja przechodzi do finału.

Filip Moniuszko i Marcin Koczot – Ania była za Marcinem, Nergal i Piasek za Filipem. Jednak to Kayah decydowała, który z panów przejdzie dalej.
– Ta piosenka was połączyła. Ja teraz muszę was rozdzielić. Filip, zostajesz w programie.

Zgadzacie się z decyzjami trenerów?

\"\"

\"\"

\"\"

\"\"