Trwa drugi dzień uroczystości pogrzebowych Piotra Woźniaka-Staraka. Wczoraj bliscy i przyjaciele pożegnali Piotra na mszy żałobnej, która rozpoczęła się o 19.00 i zgromadziła tłumy. Dzisiaj pogrzeb odbył się w Fuledzie i miał charakter prywatny.

Pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka. Agnieszka przyjechała pożegnać męża (ZDJĘCIA)

Drugi dzień uroczystości pogrzebowym Piotra Woźniaka – Staraka

W Fuledzie, ukochanej miejscowości tragicznie zmarłego producenta Piotra Woźniaka Staraka od rana trwały przygotowania do prywatnej uroczystości pożegnalnej. Kelnerzy przygotowywali stoły, nakładając na nie czarne obrusy. Pojawiały się informacje, że spopielone ciało milionera ma spocząć w mazurskiej miejscowości, w której mieści się rezydencja rodziny Staraków. Później mówiono, że Sanepid nie udzielił na to zgody, gdyż w Fuledzie nia ma cmentarza. Fuleda była miejscem, w którym Piotr relaksował się i wypoczywał  w towarzystwie pięknej przyrody.

Jak podał Super Ekspres o godzinie 10:15 na miejscu wylądował pierwszy helikopter. Najprawdopodobniej podróżowała nim najbliższa rodzina zmarłego: rodzice i siostra. Agnieszka Woźniak-Starak pierwszy raz od tragedii pokazała się w czwartkowy wieczór, tydzień po tym, jak odnaleziono ciało Piotra i dwa dni po 3. rocznicy ślubu, kiedy przybyła na nabożeństwo żałobne.

Trumna Piotra Woźniaka – Staraka  spoczęła w mauzoleum w Fuledzie na Mazurach

Przed godziną 11:00 na terenie posiadłości wylądowało kolejnych pięć helikopterów, zjeżdżały się także eleganckie limuzyny. Na miejscu pojawiło się około 20 żałobników. W Fuledzie pogrzeb miał charakter kameralny, zjechały się jedynie najbliższe osoby zmarłego Piotra Woźniaka Staraka. Po godzinie 16:00 trumna Piotra Woźniaka-Staraka spoczęła w mauzoleum przy posiadłości rodziny Staraków w Fuledzie na Mazurach.

Po uroczystościach pogrzebowych rodzina zaplanowała obiad żałobny jedynie dla najbliższych.

Ochroniarze na łódkach cały czas monitorują teren przy posiadłości w Fuledzie.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Dziś drugi dzień uroczystości pogrzebowych Piotra Woźniaka Staraka. Gdzie spocznie ciało męża Agnieszki Woźniak-Starak?

Dziś uroczystości pogrzebowe Piotra Woźniaka-Staraka

Pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka (ZDJĘCIA)