Chociaż serial „Przyjaciele” doczekał się aż 10 sezonów to zdaje się, że niektórym się nie nudzi i chętnie ponownie oglądają losy bohaterów. Wierni fani pamiętają niemal każdy szczegół, a nawet powtarzają kultowe teksty z serialu.

Matthew Perry na kwarantannie świętuje „Nagie Czwartki” z serialu „Przyjaciele”

Courteney Cox o najlepszych odcinkach „Przyjaciół”

Ostatnio okazało się, że Courteney Cox, serialowa Monica, nie może pochwalić się imponującą wiedzą na temat „Przyjaciół” Test, który zrobił jej w trakcie wywiadu, Jimmy Kimmel, nie poszedł jej najlepiej. Aktorka wyjaśniła, że nie obejrzała wszystkich odcinków i mimo że była na planie, to nie pamięta wszystkiego. Dlatego podczas kwarantanny zaczęła nadrabiać zaległości.

I podczas ostatniej rozmowy z Ellen DeGeneres udało jej się wskazać odcinki, które szczególnie zapadły jej w pamięć. Jeden z nich to „Ten o Święcie Dziękczynienia”, a inne to te, w których aktorzy odgrywali sceny z przeszłości. Courteney Cox szczególnie podobały się te, w których wcielała się w grubszą siebie z czasów liceum.

Moje ulubione odcinki? O Święcie Dziękczynienia. (…) Czułam się wtedy wolna. Mogłam po prostu wstać i tańczyć. To były naprawdę świetne odcinki – wspomina Cox.

ZOBACZ TEŻ:

Jennifer Aniston wymownym zdjęciem i środkowym palcem mówi „Bye” do koronawirusa

Gwiazda porno zdradziła brudne sekrety byłego gwiazdora Przyjaciół

OMG! Możesz wziąć udział w nagraniach „Przyjaciół”