Marcin Hakiel po rozstaniu z Katarzyną Cichopek zaczął układać sobie życie z tajemniczą Dominiką. Co jakiś czas raczył fanów wspólnymi kadrami, jednak kobieta na zdjęciach zawsze miała zakrytą twarz lub stała tyłem. Mimo to, pod wspólnymi zdjęciami nie brakowało komplementów i gratulacji. Niestety, szybko okazało się, że nowy związek tancerza przeszedł do przeszłości.

Marcin Hakiel już przedstawił córce nową partnerkę! Pokazał TWARZ swojej wybranki! (ZDJĘCIA)

Marcin Hakiel ma nową partnerkę

Zaledwie dwa miesiące później media znów rozpisywały się o życiu prywatnym tancerza. Wszystko za sprawą opublikowanych InstaStories, na których Hakiel pojawił się u boku tajemniczej kobiety, której wręczył bukiet kwiatów.

Kilka dni temu Marcin Hakiel po raz pierwszy zadebiutował z kobietą na salonach po rozstaniu z Katarzyną Cichopek. Para pojawiła się na „Diamentach Biznesu”, gdzie nagrodę otrzymała Akademia Tańca Hakiel.

Fala hejtu wylana na profilu Marcina Hakiela! „Biedna matka z dzieckiem”

Wygląda na to, że tancerz bardzo poważnie traktuje nową partnerkę. Okazuje się, że jego dzieci Adaś i Helenka już poznali jego nową ukochaną.

Marcin odpowiedział na jeden z komentarzy internautów, jak jego dzieci dogadują się z nową dziewczyną:

Z synem słuchają podobnej muzyki, więc idealnie. Z córką też wszystko okej. Nie budujmy tutaj, nie wiadomo jakiej historii. To nowa relacja, moje dzieci też są już duże, syn ma już 14 lat, córka w grudniu będzie miała 10, więc to nie jest tak, że ktoś specjalnie musi się nimi zajmować – tłumaczy Hakiel.

Marcin Hakiel BRONI nowej partnerki przed falą hejtu i krytykuje poprzednią! Przeholował?

scena z: Marcin Hakiel, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Hakiel z nową partnerką

Hakiel z nową partnerką

IG: marcinhakiel