W polskim show-biznesie prawdziwe baby boom. W ciąży jest np. Barbara Kurdej-Szatan czy Lara Gessler. Wkrótce mamą zostanie także dziennikarka, która jest dobrze znana widzom stacji TVN. To będzie jej drugie dziecko.

Dziennikarka TVN24 zaręczyła się! „Okoliczności były ode mnie zdecydowanie lepiej przygotowane”

Marta Klos jest w ciąży

Marta Klos jest związana ze stacją TVN24, gdzie prowadzi programy informacyjne. Dziennikarka miała chwilową przerwę od pracy, a było to związane z narodzinami pierwszego dziecka. W 2019 wróciła jednak na antenę. I wkrótce znów z niej zniknie.

Choć na co dzień przekazuje masę newsów, to można się domyślać, że informacja, którą teraz się pochwaliła jest jedną z ważniejszych, jaką przyszło jej się dzielić. Na prywatnym profilu na Instagramie pochwaliła się, że jest w ciąży. Pokazała też zdjęcia z ciążowym brzuchem.

Wyjątkowe #lato #wakacje #szczęście – napisała na Instagramie.

Marta Klos spotykała się z Kubą Wojewódzkim?

Choć Marta Klos ma konto w mediach społecznościowych, to niezbyt często wrzuca tam zdjęcia i nie chwali się zbytnio informacjami z życia prywatnego. W przeszłości było jednak głośno o jej życiu miłosnym. W 2011 roku pojawiły się informacje, że dziennikarka spotyka się z Kubą Wojewódzkim. Takie domysły pojawiły się na podstawie zdjęć z Kazimierza Dolnego, na których dziennikarz był w towarzystwie tajemniczej blondynki, którą rzekomo była właśnie Marta Klos. Ona wówczas zdementowała te plotki.

Nie tylko nie spotykam się z Kubą Wojewódzkim, ale nawet go nie znam. Wszystkie zdjęcia, w kontekście których ta plotka powstała, przedstawiają zupełnie inną osobę, a jej autorzy nawet nie zadali sobie trudu żeby ją zweryfikować. Nikt w tej sprawie się ze mną nie kontaktował – mówiła w rozmowie z Plejadą.

ZOBACZ TEŻ: