Już dzisiaj trzeci odcinek półfinałowy Must be the Music. Tylko muzyka. Kolejna ósemka zaprezentuje na scenie swoje umiejętności wokalne. Mamy nadzieję, że tym razem humor dopisze wszystkim jurorom i zamiast ostrej krytyki usłyszymy same pochwały.

Kto dziś wieczorem będzie walczył o miejsce w finale Must be the Music?

Leszek Sypniewski z Konina, który większość czasu spędza w Ciechocinku. Gra na akordeonie i śpiewa dla kuracjuszy własne piosenki. W odcinku eliminacyjnym wykonał właśnie jedną z nich – Ciechocinek, romantyczny wolny rynek. W półfinale również postawi na własny utwór rodem z Kujaw.

Zespół Irena, która szykuje dużą niespodziankę repertuarową. Tym razem zagra cover, jednak na pewno w swoim poprockowym stylu.

Jakub Szyperski z Inowrocławia, który pewnie trochę obawia się półfinałowego występu. Gdy startował w eliminacjach pierwszy utwór zupełnie mu nie wyszedł i dopiero If You Don’t Know Be My Now Simply Red przekonało jurorów, że warto dać Jakubowi szansę. Jednak w półfinale nie będzie już miał możliwości poprawy. Jak sobie poradzi? Już niedługo się przekonamy.

November Project to niezwykle kolorowa, warszawska kapela reggae. Zespół powstał w ramach warsztatów muzykoterapii, gra i śpiewa w nim aż 12 muzyków. Jurorów w odcinku castingowym zdobyli bezpośredniością, optymistycznymi tekstami i podejściem do życia.

Dominika Kurdziel, która jest świetnie znana w branży muzycznej, jurorów w eliminacjach zaskoczyła niekonwencjonalnym opowiadaniem i nastrojowością występu. Tym razem wystąpi z własną piosenką i po polsku.

W programie zobaczymy również gitarowo – wokalny duet Backstage Acoustic. Ciekawi jesteście co zaprezentują dzisiejszego wieczoru?

24-letnia Ifi Ude, która śpiewa od dzieciństwa, sama pisze piosenki i teksty, sama aranżuje. Urodziła się w Nigerii, ale wychowała w Polsce. Jej występ będzie na pewno fantastyczny.

Polsko-ukraińsko-łemkowska kapela Lemon. Wokalista zespołu Igor Herbut z Przemkowa w odcinku eliminacyjnym zachwycił jurorów wykonaniem własnej piosenki Litaj ptaszko. To wykonanie i piosenkę pamiętacie na pewno.

A czym dzisiaj zaskoczą nas uczestnicy show? Oglądajcie razem z nami, już dzisiaj o 20 na antenie Polsatu.

Która dwójka znajdzie się w finale? Zapraszamy do komentowania poszczególnych występów.

AKTUALIZACJA!

Głosami telewidzów do finału dostali się: Lemon i Jakub Szyperski. Tuż za podium znalazł się zespół November Project. Co myślicie o wynikach?

\"Dziś
Backstage Acoustic

\"Dziś
Dominika Kurdziel

\"Dziś
Ifi Ude

\"Dziś
Irena

\"Dziś
Jakub Szyperski

\"Dziś
Lemon

\"Dziś
Leszek Sypniewski

\"Dziś
November Project