Po kontrowersyjnym geście Donatana, który dotknął pupy Edyty Górniak podczas festiwalu w Opolu, wokalistka wydała oficjalne oświadczenie. Nie pozostawiła na muzyku suchej nitki:

Donatan o aferze z pupą Górniak: Nie było żadnej ręki na pośladkach

Mocnymi słowami krytyki podzieliła się na Facebooku:

-Moje podejście do zawodowstwa jest tak mocno ugruntowane, że ucierpiało na tym moje poczucie godności. Przyklejając nieszczery uśmiech zostałam i pozowałam do końca, bo przecież przyleciałam do Opola z radością spotkania się z moją publicznością. Miałam poza tym przed sobą tego wieczoru jeszcze jedno ważne wystąpienie. Musiałam oddać swoją Energię temu i tylko temu.
Dziś, na spokojnie już mogę z całą pewnością podsumować, że z Donatanem znaleźliśmy porozumienie wyłącznie Muzyczne..

– zaczęła Górniak.

Piosenkarka była zaskoczona zachowaniem muzyka:

– Jestem z natury i z wewnętrznego wyboru delikatna dla Świata. Jeśli tylko nie muszę – nie wkładam zbroi. Ale nigdy! nie będę wyrozumiała dla braku opanowania niedokarmionego męskiego EGO.
Chęć producenta zaprezentowania się u mojego boku, w obecności fotoreporterów z całejego kraju w kontrowersyjnym charakterze, jest wzorcowym przykładem na to, jak utracić mój szacunek i zaufanie.
Bo niby jak miałabym teraz z komfortem wejść wspólnie do studia, skoro producent nie miał obaw zachować się tak bezczelnie i odważnie przy kamerach ?

– pytała gwiazda.

Edyta poradziła Donatanowi, by zachowywał się o wiele bardziej stosownie:

– Nie od artysty, nie od koleżanki. Od kobiety.
Nawet gdybyś miał samczą niekontrolowaną potrzebę pogłaskać po pośladkach ukochaną kobietę w miejscu mocno publicznym – zawsze będzie to niestosowne. Dodatkowo moja postawa w Naszej znajomości nigdy nie dała Ci powodu poczuć w ułamku sekundy, że jestem zainteresowana Tobą jako facetem. Tym bardziej nie dała Ci pretekstu potraktować mnie tak przedmiotowo.
Nie specjalnie czekałam na słowo Przepraszam – bo w tym wypadku nie miałoby swojej mocy sprawczej, ale zastanawiać się już ponad 70 h czy powinieneś… Seriously … ?

Dodała również, że nie będzie więcej współpracować z producentem:

– CLEO Kochana, jesteś wspaniałym twórcą, kompozytorem i autorem tekstów. Żałuję, że nie połączymy już sił artystycznych dla Naszych Fanów. Pozostaje Ci niezmiennie życzliwa. 🦋🎶

Buty Edyty Górniak HITEM Opola (ZDJĘCIA)

Uważacie, że Donatan jednak ją przeprosi? Czy to naprawdę koniec ich współpracy?

Edyta Górniak OSTRO skrytykowała Donatana. Nie będą już razem współpracować!

Edyta Górniak OSTRO skrytykowała Donatana. Nie będą już razem współpracować!

Edyta Górniak OSTRO skrytykowała Donatana. Nie będą już razem współpracować!