Kilka dni temu Edyta Górniak wróciła z wyprawy do Azji.

W mediach opowiedziała już, jak cudownym przeżyciem była owa podróż, podczas której gwiazda świętowała 40. urodziny.

Dziś rano spotkało jednak Górniak niemiłe rozczarowanie. Okazało się, że gdy wokalistka wypoczywała na jednej z plaż, ktoś nakręcił film z jej udziałem.

Film przedstawia Edytę Górniak topless – piosenkarka swobodnie przechadza się po plaży, ciesząc słońcem i wodą.

Nagranie oraz zdjęcia opublikował dziś Fakt. Górniak błyskawicznie zapowiedziała, że odda sprawę do sądu.

Na swoim profilu facebookowym napisała:

Szanowni Państwo;

W dniu dzisiejszym wydawnictwo będące właścicielem tabloidu i tytułu FAKT naruszyło w sposób bardzo daleko idący, niedopuszczalny oraz przekraczający wszelkie granice – moje prawo do prywatności oraz moje dobra osobiste, poprzez publikację zdjęć wykonanych mnie z ukrycia, w czasie prywatnym, na zagranicznej plaży.

Nie próbuję nawet, w zaistniałej sytuacji, przekazywać słów krytyki oraz oburzenia – ani dla osoby, która wykonała owe zdjęcia kilkanaście tysięcy kilometrów od Polski, kierując się chęcią zysku albo sensacji, ani także dla tabloidu, który wbrew przepisom obowiązującego prawa zdecydował się je opublikować.

Informuję, iż podejmuję natychmiastowe kroki prawne zarówno przeciwko wydawnictwu – jak również podejmę je przeciwko każdemu innemu podmiotowi lub osobie, która gdziekolwiek zamieści / powieli przedmiotowe zdjęcia (także w formie jakiegokolwiek przedruku).

Edyta Górniak

Edyta Górniak pozwie Fakt za zdjęcia topless?

Edyta Górniak pozwie Fakt za zdjęcia topless?Edyta Górniak pozwie Fakt za zdjęcia topless?