Edyta Pazura (32 l.) jest pełnoetatową mamą i blogerką. Na Instagramie jej codzienne życie podgląda 163 tys. obserwatorów. Nie od dziś wiadomo, że fanów interesuje to, jak mieszkają ich idole. Pazura postanowiła uchylić rąbka tajemnicy i pokazała, jak wygląda serce każdego domu- czyli kuchnia. Jej pomieszczenie zrobiło na nas ogromne wrażenie. Jest gustownie urządzone i nie brakuje tam elementów humorystycznych. Sprawdźcie sami!

Edyta Pazura pokazała swoje starsze dzieci. Brat i siostra są do siebie bardzo podobni

Jak wygląda kuchnia Edyty Pazury?

Styl każdego z nas jest sprawą indywidualną. Podobno o gustach się nie dyskutuje, ale nie możemy milczeć w sprawie kuchni Edyty Pazury. Blogerka pokazała na swoim Instagramie, jak wygląda jej wnętrze. W tym miejscu nie tylko przygotowuje się posiłki, wspólnie je się posiłki z całą rodziną, ale kuchnia to przede wszystkim serce każdego domu! Ta Edyty wygląda naprawdę bajkowo.

Pazura zdradziła, ze jest ogromną fanką antyków czy mebli, które mają swoją historię. Edyta nie boi się papieru ściernego, czy farb. Sama zajęła się renowacją miętowej półki, którą pokazała u siebie na Instagramie. Jak zdradziła, dodatki zmienia systematycznie – zgodnie z porami roku.

Mebel z duszą, czyli półka zawieszona nad siedziskiem. To moje oczko w głowie, a jej wygląd zmienia się wraz z przyjściem kolejnej pory roku. Wypatrzyłam ją na profilu mojej znajomej. Ta z kolei kupiła półkę na targu staroci i postanowiła ją odrestaurować. Idealnie w momencie, kiedy remontowałam dom i poszukiwałam miętowych dodatków do kuchni – podpisała zdjęcie Edyta

Jej kuchnię można określić jako pomieszczenie urządzone w stylu „domku na wsi”. Każdy z elementów dekoracji współgra z całością. Jest tam bardzo przytulnie, sielsko i z humorem. Największą uwagę skupił bardzo oryginalny żyrandol, który składa się z imbryków do herbaty. Całość prezentuje się świetnie i bardzo pasuje do kuchni. Fanom te pomieszczenie również przypadło do gustu

Podziwiam Cię za tę dbałość o detale!

Z wielką przyjemnością obejrzałabym więcej!

Prowansalsko, sielsko, kocham taki klimat – pisali w sekcji komentarzy zachwyceni fani

Edyta Pazura

Fot.Instagram/edyta_pazura
Aranżacja wnętrza według pomysłu Edyty Pazury.

A Wy gustujecie w takich dodatkach?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Odważnie! Edyta Pazura sama wsiadła do samolotu z trójką dzieci

Edyta Pazura miała już pierwszą ciążę zagrożoną!

Edyta Pazura u Magdy Mołek: „Należę do osób trochę złośliwych, jak to mówi mój mąż”

Edyta Pazura

Edyta Pazura
Fot.AKPA

Edyta i Cezary Pazura

Edyta i Cezary Pazura/fot. Podlewski/AKPA