Edyta Pazura (32 l.) urodziła trójkę dzieci – jej najstarsza córka Amelia ma już 10 lat. Żona Cezarego Pazury pokazała, jak razem bawią się w salon kosmetyczny. Dziewczynka tak umalowała mamę, że internauci nie mogą wyjść z podziwu.

Edyta Pazura pokazała zdjęcie z najstarszą córką: jestem z niej bardzo DUMNA

Edyta Pazura pokazała, jak córka Amelia robi jej makijaż

Edyta dodała na Instagram zdjęcie, na którym jej córka trzyma pędzel i robi makijaż mamie.

Gabinet kosmetyczny „AMELIA” 😜💄Najlepszy na świecie ❤️🌎 #chillout #makeup #motheranddaughter #love – napisała

Trzeba przyznać, że efekt jest niesamowity. Edyta w tym makijażu wygląda nieziemsko! Tego samego zdania są internauci.

  • Wow! 🙌🏻 Mejkap pierwsza klasa! To już wiemy kto będzie Cię malował na eventy 😏
  • Ja też poproszę taki makijaż cudo❤️
  • Zdolna ta pani kosmetolog 😊😘….A modelka przepiękna 😍

Edyta Pazura i Cezary Pazura – dzieci

Edyta Pazura i Cezary Pazura mają razem trójkę dzieci: Amelię, Antosia i Ritę. Oprócz tego aktor wychowuje córkę Anastazję z pierwszego małżeństwa.

ZOBACZ TAKŻE:

WOW! Jak to możliwe, że Edyta Pazura ma TAKI brzuch po trzech ciążach?

Edyta Pazura ostrzega inne matki. Dostawała groźby od niani

Edyta Pazura o HEJCIE: Nie śpię przez trzy noce, nie mogę jeść

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Nie mogę uwierzyć, że mam już taką dużą córkę ✌🏻👱🏼‍♀️ Jestem z niej bardzo dumna. To mądra, piękna, szlachetna i dobra dziewczynka ☀️ Cieszę się, że tak dużo czasu i uwagi poświęcamy naszym dzieciom i w pełni uczestniczymy w ich życiu oraz rozwoju. To piękne iść razem za ręce w stronę słońca ☀️🌈 Oczywiście przez to nasze życie towarzyskie jak i to „instagarmowe” trochę kuleje 😂 Obiecuje jednak bardziej się zorganizować i więcej pisać na blog Maybe Baby, bo otrzymuje od Was mnóstwo wiadomości że chcecie: „więcej i więcej” 🙏🏻☀️ Niestety kiedyś muszę spać 🤪😴 a nie da rady być się we wszystkim perfekcyjnym. Jeżeli ktoś Wam to próbuje wmówić to nie wierzcie! To tylko internetowe, wyimaginowane pragnienia i nabijanie ludzi w butelkę ✌🏻Oczywiście zawsze warto dążyć do doskonalenia swoich umiejętności- ale bez przesady 🙏🏻Od małego w swoim życiu czułam się za kogoś odpowiedzialna- najpierw za mamę, kiedy tato zaczął wyjeżdżać za granice, a później od razu w wieku 21 lat, kiedy założyłam swoją rodzinę i zostałam mamą. Czasami brakowało mi studenckiego szaleństwa, które mnie ominęło szerokim łukiem- dlatego teraz doceniam każdą chwilę dla siebie 🙏🏻📖 „Brak perfekcji jest piękny, szaleństwo jest geniuszem i lepiej być absolutnie niedorzecznym, niż absolutnie nudnym” #imaybebaby🌈 #maybebaby🍀🌳 #family

Post udostępniony przez Edyta Pazura- Maybe Baby (@edyta_pazura)