Edyta Pazura z domu Zając stała się rozpoznawalna dzięki małżeństwu z Cezarym Pazurą. Natomiast nie poszła za sławą – jest kochającą żoną i managerką swojego męża oraz mamą trójki dzieci.

Edyta Pazura – wiek, wzrost, waga

Tak wygląda wnętrze domu Edyty i Cezarego Pazury. „Edytka projektowała tu wszystko”

Urodziła się w 1988 roku w Krakowie (Nowej Hucie). Ma starszego brata, lekarza. Wzrost: 173 cm. Waga: 53 kg.

Edyta Pazura - wiek, wzrost, waga

Edyta Pazura w białej sukni. Fot. Podlewski/AKPA

Edyta Pazura – wykształcenie

Ukończyła kilka kierunków studiów. Na Uniwersytecie Jagiellońskim studiowała zarządzanie i marketing, na Akademii Leona Koźmińskiego ukończyła zarządzanie w mediach. Poza tym skończyła też projektowanie wnętrz. Chciała jeszcze rozpocząć prawo, ale odradził jej tego mąż, Cezary Pazura.

Edyta Pazura - wykształcenie

Cezary Pazura i Edyta Pazura na początku związku. Fot. Engelbrecht/AKPA

Edyta Pazura – partnerzy

Edyta Pazura przed aktorem nie miała poważnego związku, ponieważ poznała Cezarego Pazurę, kiedy miała zaledwie 19 lata – zaraz po maturze. Ich historię miłosną zna chyba cała Polska. Małżeństwo chętnie opowiada o tym w mediach.

Para poznała się z pociągi relacji Warszawa-Kraków. Młodziutka Edyta chciała zarobić na studia, więc zatrudniła się w WARSIE 31 maja 2007 roku.

I jak tu nie wierzyć w przeznaczenie? Najpierw planowałem, że będę wracał samolotem, ale kiedyś pięć godzin czekałem na lotnisku z powodu mgły. Postanowiłem więc, że pojadę pociągiem. Mój agent zasnął w przedziale, a ja poszedłem coś zjeść do Warsu. I tam spotkałem blondynkę… – mówił w „Vivie!” Pazura.

Pobrali się 1 maja 2009 roku w Pałacu w Śmiłowicach pod Krakowem. Edyta Pazura dopiero po latach przyznała, że nie było tak kolorowo, jak się mogło wydawać. Na swoim profilu instagramowym wyznała:

Większość koleżanek Twojego chłopaka będzie chciało pokazać Ci , gdzie Twoje miejsce i jak tylko będą miały okazje- „ugryzą” Cię tu i ówdzie– delikatnie podbudowując swoje niemłode już ego, kosztem Twoich młodzieńczych emocji. Nie wyobrażaj sobie, że ktokolwiek stanie w Twojej obronie (…) Ja pierwsze 5 lat przepłakałam, później milczałam, a teraz jak ktokolwiek próbuje mi udowodnić, że straszy wiek idzie w parze z jego/jej inteligencją, to szybko udowaniam im, że tak doprawdy nie jest – napisała Edyta Pazura.

Związek Edyty Pazury

Edyta Pazura i Cezary Pazura. Fot. Andrzej Engelbrecht/AKPA

Edyta Pazura – dzieci

Edyta Pazura ma piękne córki! Pochwaliła się nimi na Instagramie

Zaledwie kilka miesięcy po ślubie – 25 czerwca 2009 roku urodziła córeczkę, Amelię. 19 lipca 2012 roku na świat przyszedł syn, Antoni, a 1 czerwca 2018 roku Rita.

 

Edyta Pazura w ciąży

Edyta Pazura w pierwszej ciąży. Fot. AKPA

View this post on Instagram

Wraz z przyjściem dziecka na świat, nie dostajemy do niego instrukcji obsługi. To dzięki mojej mamie: wiem, widzę, czuje czym jest wartościowe, pełne oddania i ciepła macierzyństwo. W tym dniu w sposób szczególny myśle o tych, którzy z osobistych powodów nie świętują Dnia Mamy – przytulam ❤️ Jeżeli chcecie być matkami to walczcie, a ja trzymam kciuki ✨ Jeśli natomiast brak potomstwa to Wasza świadoma decyzja, nie dajcie sobie wmówić, że jest z Wami coś nie tak…🌿✨ Każdy jest wyjątkowy, a ja w to wierzę 365 dni w roku, nie tylko od święta 😉 #mothersday

A post shared by ✨𝐄𝐝𝐲𝐭𝐚 𝐏𝐚𝐳𝐮𝐫𝐚-𝐉𝐮𝐬𝐭𝐊𝐞𝐞𝐩𝐋𝐢𝐯𝐢𝐧𝐠 (@edyta_pazura) on

Edyta Pazura – kariera

Edyta Pazura pokazała swój BAJKOWY ogród: Kiedy Pani znajduje na to wszystko czas?

Przez krótki czas próbowała swoich sił w telewizji – współprowadziła program “Looksus” na antenie Polsat Cafe w 2010 roku. Niestety nie odniósł sukcesu. Zagrała też epizod w filmie męża “Weekend”.

Edyta Pazura I Cezary Pazura na ściance

Edyta Pazura I Cezary Pazura na premierze filmu „Weekend”. Fot. Wojtalewicz

Po tym zajęła się dziećmi i mężem. Od 2014 roku jest managerką Cezarego Pazury: odpisuje na maila, kontaktuje się z agencjami i promocją w mediach.

Obecnie próbuje swoich sił w Internecie. Prowadzi bloga JustKeepLiving.pl i aktywnie swoje social-media, gdzie prezentuje swoją pasję do fotografii. Przez pewien czas miała również kanał na YouTubie: Meybe Baby. Podczas transmisji live na Instagramie przyznała, że musiała zrezygnować z prowadzenia kanału, bo nie miała na niego czasu.