Edyta Pazura (32 l.) i Cezary Pazura (57 l.) są małżeństwem od 10 lat. Gdy wyszło na jaw, że się spotykają w mediach zaczęło wrzeć. Głównie z powodu sporej różnicy wieku dzielącej parę. Edyta i Czarek nie przejmowali się plotkami, a czas zweryfikował ich związek. Po tylu latach dalej są razem, wyglądają na szczęśliwych i postanowili pokazać… jak mieszkają.

WOW! W takiej kuchni gotuje Edyta Pazura.”Podziwiam Cię za tę dbałość o detale”

Tak mieszka Edyta i Cezary Pazura

Od zawsze to, jak mieszkają gwiazdy budzi ogromną ciekawość wśród fanów. Nie inaczej jest w przypadku Edyty i Cezarego Pazury. Pytanie o ich mieszkanie jest jednym z najczęściej wyszukiwanych w Google.

Celebryci nie często dzielą się tym, jak urządzili swoje przysłowiowe cztery kąty, traktując dom jako miejsce odpoczynku i totalnej swobody.

Za sprawą programów o urządzaniu wnętrz, każdy z nas chce mieć ładnie i przytulnie urządzone lokum. Cezary Pazura wraz z żoną postanowili uchylić rąbka tajemnicy. Para tworzy własny kanał na YouTubie, gdzie wspólnie rozmawiają na różne tematy. Za sprawą próśb od fanów małżeństwo postanowiło pokazać, jak mieszka.

Edyta Pazura dorastała na oczach całej Polski. Tak zmieniła się żona Cezarego Pazury

Teraz jesteście u nas w domu, to jest kawałek salonu. Edytka projektowała tu wszystko, przebudowywała dom, bo on był wcześniej takim „kwadraciakiem”. Mieszkamy w domu jednorodzonym – opowiadał aktor

Edyta Pazura Cezary Pazura

Screen z YouTube/CezaryPazura

Był strasznie brzydki  – wtrąciła żona Czarka

Cezary przyznał, że bardzo podoba mu się to jak urządziła ich wspólny dom Edyta. Wnętrza są przytulne, zachęcają do odpoczynku po całym dniu pracy. Edyta postawiła na jasne kolory, odcienie szarości, bieli i beżu.

W salonie widzimy wielkie okna, dzięki którym wpada dużo światła do środka. Na kanapie znalazły się miękkie poduszki, które dodają przytulności.

Jakiś czas temu informowaliśmy, że Edyta pasjonuje się projektowaniem i urządzaniem wnętrz. Żona Cezarego mogła wyżyć się twórczo, projektując wymarzony dom.

Cezary na nagraniu zdradził, że bardzo podoba mu się to, jak urządziła wnętrza jego żona.

Gdyby ktoś mnie zapytał, jak mieszka Cezary Pazura, to powiedziałbym mu, że super! Jest tak fajnie, że nie chce mi się z domu wychodzić – podsumował aktor

Pazura zdradziła, ze jest ogromną fanką antyków czy mebli, które mają duszę. Edyta nie boi się papieru ściernego, czy farb. Ogromną frajdę daje jej renowacja mebli. Pokazywaliśmy, jak wygląda jej bajkowa kuchnia, która jest urządzona bardzo stylowo.

Co myślicie o wnętrzu domu Pazurów?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Edyta Pazura pokazała swoje starsze dzieci. Brat i siostra są do siebie bardzo podobni

Odważnie! Edyta Pazura sama wsiadła do samolotu z trójką dzieci

Edyta Pazura chciała odejść od męża: „Spakowałam się i…”