53-letnia modelka Lizzie Cundy zaprzyjaźniła się z Meghan Markle po tym, jak poproszono ją o towarzyszenie jej na charytatywnej kolacji w 2013 roku. Niestety znajomość ta zakończyła się, gdy ponoć Meghan nie potrzebowała jej już na ścieżce kariery, bo zaczęła spotykać się z księciem. Nie została również zaproszona na ich ślub.

W taki sposób ZARABIAŁA Meghan Markle!

Była przyjaciółka Meghan i jej wnioski

W rozmowie z brytyjskim dziennikiem The Sun podczas wczorajszego świątecznego lunchu TRIC Lizzie powiedziała:

Nie dziwię się, że książę Karol jest rozczarowany […] Książę Harry był w bardzo uprzywilejowanej sytuacji. Urodził się, by robić to, co miał robić jako książę […] Zawiódł rodzinę. Mówienie, że w rodzinie królewskiej był ten rzekomy rasista, było po prostu szokujące. […] „Książę Harry jest bardzo słaby i nie jest to atrakcyjne.

Zgorzkniała była przyjaciółka?

Meghan i Harry debiutują na czerwonym dywanie w Nowym Jorku. Markle wygląda NIESAMOWICIE!

Lizzie Cundy, była żona byłego asa strzelców drużyny Chelsea, Jasona Cundy’ego, kontynuowała:

Meghan przeprowadziła 2 ważne wywiady telewizyjne, napisała książkę i wszystko inne […] Nie możesz być hipokrytą, mieć ciastka i jeść go […] Ja i Piers (przy. aut. dziennikarz Piers Morgan) byliśmy osaczeni przez Meghan. Zawsze słyszymy, że jesteśmy zgorzkniałymi byłymi przyjaciółmi. Nie, wcale nie. Nikt nie był bardziej szczęśliwy niż ja, kiedy się spotykali.

Meghan Markle pokazała nowe zdjęcie synka. Ale już jest duży!

 

Meghan i Harry podczas Global Citizen Live fot. Mega Agency / Forum

Meghan i Harry podczas Global Citizen Live fot. Backgrid USA / Zuma Press