Na początku października rozpadł się jeden z bardziej medialnych związków – Blanka Lipińska i Alek Baron rozstali się. Rozstanie pary było szeroko komentowane w mediach, głos w sprawie zabrała nawet Ewa Minge, której słowa nie spodobały się Blance. Celebrytka kazała przeprosić byłego partnera i zdradziła, że nadal ma kontakt i czasem widuje się z byłym partnerem, którego to „ona sobie wymyśliła i uwiodła”.

Alek Baron REAGUJE na słowa Ewy Minge. Zamieścił zwięzły komentarz

Ekspertka o związku Lipińskiej i Barona

Relację, jaka łączyła Blankę Lipińską i Alka Barona skomentowała także Magdalena Chorzewska, psycholog i ekspertka w programie „Ślub od pierwszego wejrzenia”. W magazynie „Party” wyjaśniła, czemu być może zakończył się związek pary.

Osoby, które często się zakochują, mogą w uczuciach szukać haju, bo zakochanie daje silnie narkotyczny stan. Wtedy idealizujemy partnera i cały świat wydaje się piękniejszy – wyznała.

Czyżby zakończeniu tej relacji była winna tylko jedna strona, a mianowicie Baron? Twierdzi, że „wieczni chłopcy” potrafią angażować się jedynie na początku związku.

Tacy wieczni chłopcy bardzo tęsknią za miłością i szczerze w nią wierzą. Natomiast kiedy przychodzi zwykłe życie i konieczność zmierzenia się z rzeczywistością, to może ono im się wydawać po prostu nudne. Bardzo za to lubią w związkach intensywne początki, bo wtedy są podziwiani i doceniani przez partnerki – wyjaśniła Chorzewska.

ZOBACZ TEŻ:

Blanka Lipińska wspomina Barona na Instagramie: Chyba będzie do tego potrzebny

Blanka Lipińska pokazała, jak dba o FORMĘ: „Jestem taka leniwa”

Blanka Lipińska na ściance

Blanka Lipińska/fot. AKPA

Aleksander Baron na ściance

Aleksander Milwiw-Baron/fot. AKPA