Kilka dni temu Ellen DeGeneres (61 l.) powiedziała, że jako nastolatka była molestowana seksualnie.

OMG. Co się stało z PUPĄ Ellen Degeneres?

Znana showmanka, żona aktorki Portii de Rossi, głośno i otwarcie wyznała, że kiedy miała 15 lub 16 lat była molestowana seksualnie przez swego ojczyma. Ellen podkreśliła, że mówi głośno o swoim koszmarze po to, by zachęcić wszystkie krzywdzone osoby do tego samego – głośnego mówienia o krzywdzie. Poprosiła też tych, do których zwracają się osoby molestowane, by nie lekceważyły ich słów i pospieszyły z reakcją i pomocą.

Ellen o swoim dramacie opowiedziała ze szczegółami:

Kiedy moja mama była poza miastem, tłumaczył, że wyczuł u niej guza nowotworowego i musi sprawdzić moje piersi w tym samym celu – mówiła o tym, jak jej ojczym napastował ją podczas nieobecności matki.

Z OSTATNIEJ CHWILI: Harvey Weinstein molestował 16-letnią aktorkę z POLSKI

Ponieważ nic na ten temat nie wiedziałam, przekonał mnie do tego. Później zrobił to ponownie i ponownie… Raz próbował wyważyć moje drzwi, jednak ja wybiłam okno i uciekłam, bo wiedziałam, że będzie chciał czegoś więcej. Początkowo nie chciałam mówić mojej mamie, bo chroniłam ją i wiedziałam, że jest szczęśliwa – mówiła Ellen.

DeGeneres powiedziała w końcu o wszystkim matce, ta jednak początkowo nie chciała wierzyć córce. Teraz Betty DeGeneres mówi, że od wielu lat żyje w poczuciu winy i żalu, że nie zareagowała od razu, gdy usłyszała skargi Ellen.

Czytaj też:

Uczestniczka Top Model wyznała, że była MOLESTOWANA! Daria zdradza szczegóły

Saramonowicz wspomina traumę. „Byłem molestowany przez proboszcza”

Bill Cosby skazany za molestowanie! Zostanie na wolności!

Ellen DeGeneres po latach wyznała, że była molestowana seksualnie przez swego ojczyma, Fot. FORUM/Reuters

Matka Ellen, Betty DeGeneres, początkowo nie wierzyła w słowa córki. Dziś mówi, że żałuje, iż nie zareagowała od razu, Fot. FORUM/CAP/ADM/FS
©FS/ADM/Capital Pictures