Ze względu na koronawirusa odwołano zdjęcia i nagrania do wielu programów, seriali czy filmów. Przez to spora część osób ma chwilową przerwę od pracy i spędza czas w domu. Ellen DeGeneres najwyraźniej brakuje pracy i przeprowadzania wywiadów, więc postanowiła znaleźć rozwiązanie.

Ta sesja Jennifer Aniston to istny OGIEŃ! Nie możemy oderwać oczu

Jennifer Aniston zdradziła, co robi podczas kwarantanny

Dziennikarka postanowiła dzwonić do gwiazd i rozmawiać z nimi na temat tego, co robią w swoich domach. Sama także pokazuje, jak spędza czas. Układa puzzle, klocki i gra w karty, a także jak wspomnieliśmy, dzwoni do gwiazd. Rozmowy z nimi nagrywa i pokazuje na swoim Instagramie.

Tam też znalazło się nagranie z rozmowy z Jennifer Aniston. Ellen zadzwoniła do niej z prośbą o poradę, co można robić w domu. Sama przyznała, że układała puzzle, zabrakło jej stołu.

Cóż… nie niewiele się zmieniło od naszej rozmowy 30 minut temu. Nadal sprzątam szafę. Proponuję teraz porządne wiosenne porządki. Oczywiście książki też są świetne –  wyznała Jen.

Aktorka podsunęła też pomysł Ellen i wyjaśniła, że układanie puzzli może dokończyć na podłodze. Dziennikarka jednak wyznała, że przez to, że ma cztery psy i dwa koty nie może sobie pozwolić na układankę na podłodze.

ZOBACZ TEŻ:

Zdjęcia do „Przyjaciół” PRZEŁOŻONE. Przez koronawirusa

Łukasz Jakóbiak szczerze o wizualizacji Ellen DeGeneres: „Jeszcze wtedy do końca nie wiedziałem, że tonę”

Harvey Weinstein w ujawnionym mailu napisał, że Jennifer Aniston „powinna zostać ZABITA”

Jennifer Aniston na ściance

fot. Forum

Ellen DeGeneres na ściance

fot. Forum