Książę Harry rozpoczął Nowy Rok rok swoją wybuchową książką i udzielaniem wywiadów na lewo i prawo. Mimo obecności w mediach, swoje życie prywatne skrzętnie ukrywał. On i jego małżonka, Meghan Markle postanowili zrobić wyjątek i pokazać się na odnowieniu ślubu słynnej prezenterki, Ellen Degeneres i jej żony, Partii de Rossi.

Książę Harry i Meghan na imprezie z gwiazdami

38-letni książę Harry i 41-letnia Meghan Markle dołączyli do innych celebrytów podczas odnowienia ślubów Ellen DeGeneres (65 lat) i Portii de Rossi. Nagranie z tego wydarzenia udostępiono na YouTube 2 lutego. Chociaż księcia i księżnej nie było widać na głównych ujęciach z wideo, zostali zauważeni w dobrym nastroju podczas romantycznej ceremonii, której przewodniczyła 67-letnia Kris Jenner.

Będziecie oglądać reality show „Harry & Meghan” na Netflix?

Obecny na wydarzeniu świadek powiedział nawet Page Six, że członkowie rodziny królewskiej „wspaniale spędzili czas” podczas ceremonii.

Meghan Markle znów przyłapana na kłamstwie. Czy ona nie wie, że w sieci nic nie ginie?

„Rzeczywiście byli obecni i świetnie się bawili, świętując urodziny Portii i odnowienie przysięgi małżeńskiej” – stwierdziło źródło 2 lutego.

 

Harry i Meghan nie byli jedynymi obecnymi na liście wielkimi gwiazdami. W imprezie wzięła udział także  mi.in.: Gwyneth Paltrow,  Jennifer Aniston, Carol Burnett, Courteney Cox, Melissa Etheridge,  Katy Perry i jej partner, Orlando Bloom.

Książę Harry martwi się o dzieci Williama, „Nie chcę, by skończyły jak ja”

Wyjście Harry’ego i jego żony ma miejsce prawie miesiąc po wydaniu jego długo oczekiwanych wspomnień, które ukazały się 10 stycznia.

 

Forum

Forum

 Forum

Forum