We wtorek, 28 listopada na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym zmarł 56-letni projektant mody Gabriel Seweryn, którego widzowie mogą kojarzyć jako barwną postać z kontrowersyjnego programu „Królowe Życia”. Przez kilka sezonów występował tam ze swoim partnerem Rafałem Grabiasem.

Rafał Grabias żegna Gabriela Seweryna. Tworzyli związek przez 18 lat

Emocjonalny wpis Krzysztofa Ibisza po śmierci Gabriela Seweryna

Mężczyzna zmarł w szpitalu, krótko po tym, jak opublikował na Instagramie live, w którym informował fanów, że mimo wezwania karetki odmówiono mu pomocy. Ostatecznie do szpitala zawieziono go taksówką. Głos w tej sprawie zabrał rzecznik pogotowia w Głogowie, który w rozmowie z Plejadą wyjaśnił, że pacjent miał być agresywny wobec ratowników medycznych.

Wyciekło nowe nagranie z dnia śmierci Gabriela Seweryna! Ujawniono, co zaszło przy ambulansie

Następnie pojawiło się nagranie, na którym widzimy, że Gabriel stoi spokojnie razem ze swoim partnerem Kamilem, obok karetki pogotowia ratunkowego. Dementuje to wcześniejsze pogłoski, jakoby towarzyszyła im grupa agresywnych osób lub oni sami wykazywali agresywne zachowanie w stosunku do ratowników.

Przyjaciele Gabriela Seweryna zdradzają, co działo się krótko przed jego śmiercią! „Czuł, że umrze”

W tej sprawie zabrał głos Krzysztof Ibisz na swoim Instagramie. W poście odwołał się również do innych sytuacji, które miały miejsce kilka tygodni temu.

Nie znałem człowieka ale fakty układają się w przerażającą całość. Widzę film w SM jak porażony bólem z trudem łapiący oddech mężczyzna prosi o ratunek, mówi że go boli w klatce piersiowej, że trudno mu oddychać. W oddali stoi ( rozumiem, że wezwana do niego karetka). […] Człowiek po kilku godzinach umiera choć pomoc była o krok. Kilka tygodni wcześniej biegający po ulicy z nożem szaleniec nie zwrócił niczyjej uwagi aż zabił dziecko na poznańskiej ulicy, a agresywny wobec dziecka ( co widzieli sąsiedzi na placu zabaw) i kopiący psa na spacerze ( bo za nim nie nadążał) żołnierz MW w Gdańsku nie zaniepokoił nikogo, aż dokonał mordu na własnym synu. – czytamy w poście Krzysztofa Ibisza

Szokujące relacje sąsiadów Gabriela Seweryna! Do jego domu często była wzywana policja

W podsumowaniu wskazuje on również na znieczulicę, jaka panuje wśród ludzi.

Hej ludzie, co jest z nami nie tak? Czy tak bardzo musimy być zajęci własnymi sprawami, żeby takich sygnałów nie widzieć i nie reagować kiedy dzieje się zło i można je zatrzymać? – pisze Krzysztof Ibisz

Gabriel Seweryn na kolanach błagał taksówkarza o pomoc! Świadek ujawnia przebieg zdarzeń

Pod publikacją celebryty pojawiło się wiele komentarzy dotyczących ostatnich tragicznych wydarzeń w Polsce. Fani Krzysztofa Ibisza dzielili się również swoimi historiami, w których wskazywali na to, że sami doświadczyli braku pomocy w miejscach publicznych.

  • A dziś w Andrychowie pod sklepem zamarzła 14 latka bo nikt nie zwrócił uwagi że siedzi na mrozie.
  • Polska służba zdrowia w pigułce. Człowiek umiera na oczach publicznych i nikt mu nie jest w stanie pomóc.
  • Nie dochodzi to do mnie, wezwana karetka i nie pomogli? 😢 Jak tak można
  • No niestety ….Ja miałam podobną sytuację miesiąc temu […] – piszą w komentarzach obserwujący

Pod postem znalazł się również komentarz Rafała Grabiasa, który dziękuje Krzysztofowi Ibiszowi za ten wpis.

Gabriel Seweryn, Rafał Grabias, fot. Podlewski/AKPA

Rafał Grabias, Gabriel Seweryn, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Gabriel Seweryn w swojej pracowni

Gabriel Seweryn/fot. AKPA

Gabriel Seweryn,

Gabriel Seweryn, fot. Podlewski/AKPA.