Ewa Farna (26 l.) z okazji Dnia Matki postanowiła opublikować wyjątkowe zdjęcie na swoim Instagramie. Pokazała nie tylko swoją kochającą mamę, ale i synka Artura. Trzeba przyznać, że mama artystki wygląda jak jej siostra.

Ewa Farna zagrała kilka koncertów w czasie EPIDEMII. Były wyjątkowe!

Ewa Farna pokazała wyjątkowe zdjęcie swojej mamy i synka Artura

Ewa Farna czerpie największą siłę z rodziny. Artystka ma świetny kontakt z mamą, która ją wspiera w każdej sytuacji. Z okazji Dnia Matki, który w Czechach jest obchodzony 10 maja – Ewa pokazała swoją mamę i syna Artura. Piosenkarka ponad rok temu również została mamą i te święto jest dla niej wyjątkowe.

Mama Ewy wygląda bardziej jak jej siostra, niż rodzicielka. Karin Farna (bo tak się nazywa) ma ciemniejsze włosy od córki, jednak teraz dokładnie widać, po kim artystka odziedziczyła urodę.

Ta kocica to moje mama! (tak, serio to nie siostra), z tym, który ze mnie zrobił mame. Pojechaliśmy tak na nasz “pierwszy” koncert, ponad 1000 km z Pragi, do polskiej Gołdapi. Nie było to nawet 6 tygodni po narodzinach… Ja byłam dla Niego, a moja Mama dla mnie. Bywa tak, ze czasami wszystko czego potrzebujesz, by czuć się dobrze, to MIEĆ MAMĘ PRZY SOBIE – podpisała zdjęcie artystka.

View this post on Instagram

🇨🇿Tahle kooooca je moje mama (ne, neni to segra 😱) spolu s tim, ktery ze me udelal mamu❤️ Jeli jsme takhle vsichni na nas “prvni” koncert, 1000km daleko do Polska, k hranicim z Ruskem. Bylo to na konci sestinedeli😇. Docela husty, rikala jsem si… Ale dali jsme to, a uplne v pohode! Ja tam byla pro Nej, a moje Mama pro me❤️ … protoze obcas vsechno co potrebujete ke spokojenosti, je MIT MAMU NA BLIZKU. #denmatek #mamajenejvic #bytmamoujenejvic #happymothersday #ditepotrebujemamu #blizkost #spolu #prvnirocniknovehosvatku —————————————— 🇵🇱Ta kocica to moje mama! (tak, serio to nie siostra😱), z tym, ktory ze mnie zrobil mame❤️ Pojechalismy tak na nasz “pierwszy” koncert, ponad 1000km z Pragi, do polskiej Gołdapi. Nie bylo to nawet 6 tygodni po narodzinach😅… Ja bylam dla Niego, a moja Mama dla mnie❤️ … bywa tak, ze czasami wszystko czego potrzebujesz, by czuc sie dobrze, to MIEC MAME PRZY SOBIE.

A post shared by Ewa Farna (@ewa_farna93) on

Takie zdjęcie na profilu Ewy jest rzadkością, wokalistka należy do skrytych osób – Farna stroni od pokazywania bliskich na swoim Instagramie i niechętnie mówi o życiu prywatnym w mediach.

Fani również wydawali się zachwyceni, że mogli zobaczyć po kim Ewa odziedziczyła urodę. W komentarzach posypały się  komplementy w stronę pani Kariny.

Myślałam, że to Ty.

Twoja mama wygląda świetnie! Trzymaj się Ewka!

Twoja mama jest taka piękna, nie mogę się napatrzeć.

Jesteś z mamą bardzo do siebie podobna, powiedziałabym nawet jak bliźniaczki – czytamy.

Wy również zgadzacie z obserwatorami Farnej?

Ewa i jej mama wyglądają jak bliźniaczki? Dajcie znać w komentarzach.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Ewa Farna nie traci czasu na ZAMARTWIANIE. Tak spędza czas podczas kwarantanny

Ewa Farna na NIEPUBLIKOWANYM wcześniej zdjęciu z czasów ciąży

Ewa Farna pokazała SYNKA!

Uśmiechnięta Ewa Farna pozuje na ściance.

Ewa Farna, fot. Krzemiński Jordan/AKPA

Ewa Farna w satynowej marynarce pozuje na ściance.

Ewa Farna, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA