Adele (32 l.) kiedy zaczynała karierę piosenkarki, wyglądała kompletnie inaczej. Gwiazda zmagała się z nadwagą, co było pożywką dla hejterów. Jednak Adele nie poddała się i sprawiła, że fani na całym świecie pokochali ją przede wszystkim za piękny głos a nie wygląd. Fotoreporterzy przyłapali gwiazdę na krótkim urlopie i praktycznie jej nie poznali! Jak teraz wygląda Adele? Sprawdźcie sami.

Adele dała kelnerowi niecodzienny napiwek

Bardzo chuda Adele

Adele wiosną postanowiła rozwieść się z Simonem Koneckim, który jest ojcem jej syna Angelo. Po rozwodzie piosenkarka postanowiła popracować na sobą i zaczęła gwałtownie chudnąć.

Niektórym osobom nigdy się nie dogodzi, nieważne jak bardzo będziemy się starać. Podoba sytuacja spotkała piosenkarkę. Adele na początku kariery była wyzywana od grubasów – Ci, co mieli mniej taktu otwarcie mówili jej, że powinna schudnąć. Teraz gdy gwiazda zrzuciła kilogramy, fani czepiają się tego, że jest za chuda. Wielu obserwatorów na Instagramie wokalistki wyraziło obawę, z powodu tak gwałtownego zrzucenia na wadze.

Fotoreporterzy przyłapali gwiazdę, gdy ta przebywała na karaibskiej wyspie Anguilla. Adele towarzyszyli najbliżsi przyjaciele. Razem z nią wypoczywał James Corden i Harry Styles. Zdecydowanie piosenkarka wyglądała na przeszczęśliwą, gdy tańczyła na plaży.

Adele podobno nie cierpi ćwiczeń, jednak przekonała się do pilatesu. Jak podaje portal Mirror – piosenkarka przez pół roku chodziła na zajęcia z pilatesu, trzymała się diety i teraz może dumnie prezentować efekty ciężkiej pracy na siłowni!

Trzeba przyznać, że fani muszą na nowo przyzwyczaić się do odświeżonego wizerunku wokalistki, gdyż Adele nie wygląda jak na początku kariery.

Szczuplutka Adele na Instagramie:

Adele

Adele na imprezie świątecznej pokazała swoją figurę. Fot.Instagram/adele

Adele

Fot.FORUM/BACKGRID

Adele

Fot.FORUM/BACKGRID

Zdrowo wygląda?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Spektakularna metamorfoza Adele. Piosenkarka nie przypomina dawnej siebie

Adele pokazała nowe zdjęcie; schudła i wygląda jak INNA osoba

Jak schudła Adele? Wiemy, co jadła (DIETY GWIAZD)