We wrześniu 2022 roku wokalista Maroon 5, Adam Levine został oskarżony o prowadzenie romansu z instagramową modelką Sumner Stroh, która ujawniła szczegóły rzekomego romansu na TikToku, zdradzając, że związała się z Adamem Levine w trakcie jego małżeństwa z modelką Victoria’s Secret, Behati Prinsloo będącą wówczas w trzeciej ciąży.

Sumner pokazała screeny rozmów, które Levine prowadził z nią na Instagramie. W jednej z wiadomości możemy przeczytać jak mężczyzna z nią flirtuje, a w kolejnej pyta czy nie będzie miała nic przeciwko, jeśli nazwie swoje nienarodzone dziecko jej imieniem.

Modelka dodała również wideo, w którym przeprasza Behati Prinsloo i jej dzieci za romans, ale zaznacza, że ma pełną świadomość tego, co zrobiła i jaką rolę odegrała w tej aferze oraz zapewniła, że nie chce się stawiać w roli ofiary. Podkreśliła jednak, że w trakcie jej romansu była przekonana o rozstaniu Levine’a i Prinsloo, które nie zostało jeszcze oficjalnie przedstawione w mediach, dlatego gdy prawda wyszła na jaw, czuła się oszukana i zmanipulowana.

Adam Levine ZDRADZAŁ ciężarną żonę?! Chciał nazwać dziecko imieniem KOCHANKI

Behati Prinsloo urodziła trzecie dziecko. Czy Adam Levine nazwał je imieniem kochanki?

Teraz jak donosi „Entertainment Tonight”, była modelka Victoria’s Secret urodziła trzecie dziecko. Behati Prinsloo i Adam Levine wychowują już 6-letnią Dusty Rose i 4-letnią Gio Grace. Na ten moment nie wiadomo jednak jakiej płci jest trzecie dziecko pary ani jak ma na imię, choć fani zastanawiają się czy Levine faktycznie postanowił ochrzcić swoje dziecko imieniem kochanki.

Oto jak się czuję ciężarna Behati Prinsloo po rewelacjach odnośnie zdrad męża Adama Levine’a

 

Adam Levine jest potworem? Kolejna kobieta wyznaje, „Traktował mnie jak śmiecia”

TikTok sumnerstroh

TikTok sumnerstroh

TikTok sumnerstroh

TikTok sumnerstroh

TikTok sumnerstroh

TikTok sumnerstroh

Adam Levine wydał oświadczenie w sprawie oskarżeń o zdradę: „Przekroczyłem granicę”

Adam Levine and Behati Prinsloo attend the Vanity Fair Oscar party in Beverly Hills during the 92nd Academy Awards, in Los Angeles,  / Reuters / Forum

Maui, HI – *EXCLUSIVE* -Credit line: Stewy / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Maui, HI – *EXCLUSIVE* – , Credit line: Stewy / BACKGRID / Backgrid USA / Forum