Justin Bieber (25 l.), który jest mężem Hailey Bieber (22 l.) wcześniej był chłopakiem Seleny Gomez (26 l.). Para schodziła się i rozchodziła przez lata. Muzyk opublikował screen profilu hejtującego jego żonę, ale fani zwrócili uwagę tylko na to, co zasugerował mu Instagram.

Selena Gomez ma NOWEGO chłopaka? To znany muzyk- byli widziani razem

Selena Gomez na Instastory u Justina Biebera

Justin Bieber poprosił swoich fanów, aby zgłaszali profil publikujący kłamstwa o nim i Hailey – zrobił jego zrzut ekranu i wrzucił na relacje. Na tym samym screenie mogliśmy zobaczyć, że aplikacja sugeruje mu, aby zaobserwował Selenę Gomez.

justin selena sc

Fani największą uwagę zwrócili właśnie na to – ciekawe, czy Justin publikując post w ogóle to zauważył? To jednak nic nie znaczy – nie musiała mu wyskoczyć, dlatego, że wciąż wchodzi na jej profil. Mają po prostu wielu wspólnych followersów.

Jak Selena Gomez zareagowała na plotki o ciąży żony Biebera?

Justin Bieber przyznał, że wciąż kocha Selenę Gomez

Całkiem niedawno Justin opublikował wpis, w którym podkreślił, że zawsze w jego sercu będzie miejsce dla Seleny.

Absolutnie kochałem i kocham Selenę, zawsze będzie miała miejsce w moim sercu, ale szaleję na punkcie mojej żony i to ona jest absolutnie czymś najlepszym, co mi się przydarzyło. To odpowiedź dla wszystkich niedojrzałych osób, które wysyłają Hailey raniące komentarze w stylu „on i tak wróci do Seleny” albo „Selena jest dla niego lepsza” NIE MACIE POJĘCIA O MOIM ŻYCIU ANI O TYM, co jest dla mnie dobre!!

ZOBACZ TAKŻE:

Justin Bieber przyznał, że WCIĄŻ KOCHA Selenę i zawsze będzie ją miał w swoim sercu!

Hailey Bieber płacze, a Justin biegnie do sklepu po kwiaty. Jak romantycznie! (ZDJĘCIA)

Jak Justin Bieber zwraca się do żony? Widać to na TYM wideo

PREMIUM EXCLUSIVE Justin slapping the back of Hailey Baldwin Part2 Justin Bieber całuje Selenę Gomez