Justin Bieber od dwóch miesięcy aktywnie prowadzi media społecznościowe. Po długiej przerwie od kariery i walce z depresją dochodzi do siebie. Każdą wolną chwilę spędzą ze swoją żoną, Hailey Bieber.  Oboje nawet planowali zorganizować wesele, jednak ze względów zdrowotnych plany poszły na dalszy plan. Teraz artysta najwidoczniej próbuje żonie wynagrodzić trud, jaki z nim przeszła od razu po ślubie.

Justin Bieber znowu został skrytykowany. Nie uszanował czyjejś śmierc

Hailey Bieber zapłakana tuli się do psa

W niedzielę paparazzi przyłapali małżeństwo w dość dziwnej sytuacji. Hailey płacząca przytula się do swojego psa Oscara, a Justin biegnie kupić jej bukiet kwiatów. Widać, że modelka jest bardzo rozżalona.

Z kolei w poniedziałek Bieber opublikował na Instagramie zdjęcie swojej żony z profesjonalnej sesji zdjęciowej Maxim. Widzimy modelkę w staniku, pozującą na tle wieży Eiffla w Paryżu. Pod zdjęciem zamieścił napisany przez siebie wiersz o swojej młodej miłości i uczuciach z tym związanych.

Fale rozbijają się o brzeg, a moja miłość do ciebie rośnie coraz bardziej. Dźwięk świerszczy to prawdziwa dla mnie medytacja. Myślę o tobie, jak o największym stworzeniu Boga. Gdy wpadam w ten błogi stan, zastanawiam się, jak prawdziwą jesteś moją bratnią duszą. Robi się ciemno, zbyt ciemno, by to zobaczyć. Chłodny powiew mnie ogarnia i zapach świeżego rumianku z ogrodu. Moje życie jest filmem, w którym oboje się spotykamy i przypomina mi o mojej wolności.  Jak duży i jak rozległy jest nasz świat. Tak wdzięczny Bogu, że zgubiliśmy się, ale on nas znalazł

– czytamy.

Na koniec Bieber pisze,  że zakochuje się w swojej żonie każdego dnia.

Justin Bieber wczoraj żartował, a dzisiaj przeprasza. „Jestem żartownisiem”

Justin Bieber chce się skupić na rodzinie

Dwa tygodnie temu Justin opublikował w mediach społecznościowych długie oświadczenie. Czytamy, że dochodzi już do siebie po depresji i teraz zamierza skupić się na swoim zdrowiu psychicznym. Dlatego też Kanadyjczyk ogłosił, że zawiesza karierę.

Pod koniec trasy nie byłem emocjonalnie gotowy, by dać wam najlepsze koncerty, których oczekujecie (…). Teraz skupiam się na naprawianiu głęboko zakorzenionych problemów, które ma większość z nas. Nie załamuję się, aby móc podtrzymać moje małżeństwo i być ojcem, którym chcę być. Muzyka jest dla mnie bardzo ważna, ale nic nie jest ważniejsze od mojej rodziny i mojego zdrowia. Powrócę ze świetnym „kick-ass” albumem tak szybko, jak to tylko możliwe

– czytamy w oświadczeniu.

Justin Bieber właśnie ogłosił, że będzie ojcem? Wrzucił wymowny post

 

PREMIUM EXCLUSIVE Is Hailey Baldwin crying ? Drama expldes at Bieber new house
PREMIUM EXCLUSIVE Is Hailey Baldwin crying ? Drama expldes at Bieber new house
Justin Bieber grabs some flowers at a CVS store in Beverly Hills Justin Beiber
Justin Bieber grabs some flowers at a CVS store in Beverly Hills Justin Beiber
Wyświetl ten post na Instagramie.

Sunlight falls into the Abyss Just like i fall into your lips Waves crash onto the shore My love for you grows more and more Sound of the crickets a true meditation I think about you, Gods greatest creation. As i fall into this blissful state I ponder on how you’re my one true SOULMATE Its getting dark to dark to see A chilling breeze embraces me The smell of camomile fresh from the garden My life is a movie that both of us star in. Speaking of stars I’m starting to see some They light up the sky, reminds me of my freedom How big and how vast our world is around us So grateful for god we were lost but he found us So i write the poem with him always in mind Things all around us Just get better with time. I fall more in love with you every day! You have walked hand and hand with me as I continue to get my emotions, mind, body and soul in tact! You have given me so much strength, support , encouragement and joy. I just wanted to publicly honor you, and remind you that the best is yet to come! Have a great shoot today my love!

Post udostępniony przez Justin Bieber (@justinbieber)

https://www.kozaczek.pl/justin-bieber-wlasnie-oglosil-ze-bedzie-ojcem-wrzucil-wymowny-post/
Wyświetl ten post na Instagramie.

Hunny buns punkin

Post udostępniony przez Justin Bieber (@justinbieber)