Selena Gomez wciąż bardzo emocjonalnie podchodzi do swojego byłego związku. Nie ukrywa, że Justin Bieber był dla niej niezwykle ważny. Gwiazda ma na koncie ciężkie przeżycia, jak się jednak okazuję w jej życiu pojawił się ktoś, kto pozwoli jej zapomnieć o przeszłości.

Selena Gomez chłopak

Selena Gomez przez dziewięć lat tworzyła burzliwy związek z Justinem Bieberem. W końcu jednak każde z nich postanowiło iść własną drogą.

Julia Wieniawa inspiruje się Seleną Gomez: jesteśmy do siebie trochę podobne z urody

Selena po informacji, że Justin wziął ślub z Hailey Baldwin odcięła się od zgiełku sławy i nie działa w mediach społecznościowych. Sytuacja z Justinem Bieberem zaważyła też na jej stanie psychicznym. Gwiazda przeszła załamanie nerwowe.

Są jednak postępy, okazuje się, że nie przejęła się żartem Justina Biebera na Instagramie o rzekomej ciąży Hailey. Selena ma teraz kogoś, dla kogo przestała się już przejmować tym co dzieje się w życiu Biebera.

Selena Gomez w białym bikini: zamiast ścianki wybrała przyjaciół (ZDJĘCIA)

In Touch Weekly informuje, że tajemniczy mężczyzna spędza z Seleną sporo czasu.

Selena ma nowego chłopaka i jest to dość poważne. Spędza dużo czasu w jej domu – donosi serwis.

Czy wkrótce zdecyduje się na ogłoszenie światu, że jej kryzys w życiu to przeszłość?

Stars spotted leaving the Prada Event in NYC Selena Gomez
*PREMIUM-EXCLUSIVE* After skipping the Grammys, Selena Gomez slips into a two-piece during a beach day in Mexico! *WEB EMBARGO UNTIL 8:30AM PST February 14, 2019* Selena Gomez

Sonda

poll-violet

Selena Gomez i Justin Bieber - chcielibyście żeby wrócili do siebie?