Kilka tygodni temu Natalia Siwiec i Mariusz Raduszewski wypoczywali na greckiej wyspie Mykonos. Wrócili do Polski, gdzie nie spędzili zbyt wiele czasu, bo już są na kolejnych wakacjach. Zabrali ze sobą Mię i Mateusza – syna Mariusza Raduszewskiego z poprzedniego związku. Towarzyszy im także rodzina Jarosława Bieniuka.

Natalia Siwiec wspomina wakacje. Fani: robisz coś oprócz LEŻENIA? Modelka odpowiedziała

Natalia Siwiec – wzrost, waga

Tym razem modelka z rodziną i przyjaciółmi odpoczywa na jednej z hiszpańskich wysp. Prawdopodobnie jest to Formentera, którą było widać z lotu ptaka na relacji Mariusza Raduszewskiego, bądź Ibiza, o której Siwiec niedawno wspominała na InstaStories.

Choć Natalia jest na wakacjach, to nie robi sobie przerwy od mediów społecznościowych i chętnie relacjonuje wypad, a także odpisuje na komentarze fanów. W jednym z nich fanka modelki zapytała ją, czy zdradzi ile waży i czy ma jakiś sposób na schudnięcie.

Natalia Siwiec w różowych kolarkach chce być jak Kim Kardashian: „Za bardzo się wypinasz”

  • Pani Natalko piękna ma pani figurę, może pani zdradzić ile pani waży? Ja bym chciała schudnąć trochę z bioder i brzucha, zaczęłam skakać na skakance w tym celu, jak pani uważa może to w tym pomóc? – napisała obserwatorka modelki.
  • Ok 50 kg. Podobno skakanie na skakance dla kobiet po ciąży nie jest dobre. Bieganie i rower znacznie mniej inwazyjne. No i przede wszystkim dieta! Najlepiej jednak doradzić się specjalisty – odpisała.

Natalia Siwiec waży 50 kg przy wzroście 1,70 cm.

https://www.instagram.com/p/CDRPRP1JkJT/

ZOBACZ TEŻ:

Natalia Siwiec pozuje we wzorzystej sukience. Fanki: 800 złotych to przesada

Natalia Siwiec pokazuje zdjęcia z mężem z romantycznych wakacji: Wyglądacie jak z filmu 365 dni

Natalia Siwiec na ściance

Natalia Siwiec/fot. AKPA

Natalia Siwiec na ściance

Natalia Siwiec/fot. AKPA

Natalia Siwiec na ściance

Natalia Siwiec/fot. AKPA

Natalia Siwiec na ściance

Natalia Siwiec/fot. AKPA