Filip Chajzer stał się kilka dni temu niesławnym „bohaterem” artykułów i komentarzy po tym, jak w programie na żywo pokazał „atak paniki”.

Dorota Szelągowska pisze do Filipa Chajzera: Uważam, że to było strasznie słabe

Dziennikarz dostał lekcję wyczucia, którego – bądźmy szczerzy – cęsto mu brakuje. Głos zabrały nawet gwiazdy – dobrzy znajomi Chajzera. Dorota Szelągowska napisała Filipowi, że jego zachowanie było bardzo słabe i opisała swoją sytuację. Dziennikarka wiele lat temu sama zmagała się z atakami paniki i nie było jej do śmiechu, gdy zobaczyła zachowanie Chajzera.

Hejt na profilu instagramowym Filipa Chajzera po tym, jak dziennikarz pokazał „atak paniki” – obrzydliwe komentarze

Tymczasem gwiazdor Dzień Dobry TVN pokazał dziś inne komentarze – wyjątkowo obrzydliwe i okrutne komentarze, jakie pojawiły się na jego profilu. Wiele z nich nawiązywało do tragedii, jaka kilka lat temu spotkała FIlipa – gdy jego jedyny syn zginął w wypadku samochodowym podczas podróży na wakacje.

Filip Chajzer na zdjęciu z SYNEM. To rzadki widok (Instagram)

Komentarze, które pokazał Chajzer, są tak straszne, że nie zasługują na cytowanie.

Dziennikarz pisze:

Proszę Państwa. Pozwólcie, że teraz ja podzielę się moją historią. To tylko promil tego co kasujemy z moich mediów społecznościowych codziennie od piątku, kiedy zaczęła się ostra jazda bez trzymanki i jakichkolwiek zasad. Wyobraź sobie teraz, że po czymś takim musisz wyjść do ludzi, uśmiechać się, żyć na pozór normalności. Tak moi drodzy wygląda miłość bliźniego w praktyce… Dane autorów zasłonięte by nie nakręcać kolejnej spirali nienawiści. Wystarczy już ta, którą muszę przetrwać by być jeszcze mocniejszym człowiekiem. Dziękuję wszystkim dobrym ludziom, którzy są razem ze mną ❤️

Filip Chajzer zdradził, czym dziś zajmuje się jego partnerka, Małgorzata Walczak

Przyjaciele Chajzera wspierają go w komentarzach:

Ja pier ……. co ci ludzie mają w głowach ….. PUSTKĘ TOTALNĄ !!!!!!! Ptasie móżdżki. Nie, przepraszam, obraziłam ptaki … nie ma w tych głowach NIC !!! Trzymaj się Filip … – pisze Basia Kurdej-Szatan.

Filip… to jakiś koszmar…tak mi potwornie przykro… mam nadzieję, ze ktoś czyta i kasuje to za Ciebie, bo to jest ponad siły nawet takiego mocarza, jak Ty… 😥😥😥 – dodaje Anna Dereszowska.

Lecz ludzi dobrej woli jest wiecej i mocno wierzę w to, że ten świat, nie zginie dzięki nim…” ❤️Sercem z Tobą❤️ – pisze Magda Steczkowska.

scena z: Filip Chajzer, SK: Premierowy odcinek Big Brother Arena z gościnnym występem Edyty Górniak, , fot. Krzemiński Jordan/AKPA

scena z: Filip Chajzer, SK:, , fot. Krzemiński Jordan/AKPA