Sylwester Latkowski, znany dziennikarz śledczy zrobił film „Nic się nie stało” o tzw. łowcy nastolatek – „Krystku”. W Telewizji Polskiej mogliśmy zobaczyć pierwszy zwiastun filmu, w którym pojawiła się Natalia Siwiec, Adam „Nergal” Darski, Kuba Wojewódzki czy Andrzej Chyra.

Film „Nic się nie stało”

Natalia Siwiec ma przepiękny OGRÓD! Kwarantanna w takim miejscu to przyjemność

To będzie opowieść o bezsilności. W 2005 r. zrealizowałem film „Pedofile”. Od tamtego czasu przyglądałem się blisko kilku sprawom. Nic się nie zmienia. Bogaci i wpływowi omijają prawo i czują się bezkarni. Zajmując się pedofilią wśród elit, tylko się obrywa – zapowiedział Sylwester Latkowski.

W zwiastunie widzimy historię 14-letniej Anaid, która pięć lat temu popełniła samobójstwo. Prezydent Sopotu, Jacek Karnowski w ukazanym materiale określa Zatokę Sztuki jako „ku***widołek”, który stał się przykrywką do działań pedofilskich, stręczycielskich czy produkcji prostytutek”.

Słynna „Zatoka Sztuki” od początku istnienia przyciągała mnóstwo gwiazd. Jeśli przyjechałeś w sezonie letnim do Sopotu, to mogłeś być pewny, że spotkasz tam niejedną znaną twarz. Na facebookowym profilu klubu „The Roof„, który należał do właścicieli „Zatoki Sztuki” można zobaczyć na zdjęciach wiele gwiazd. To właśnie w tym klubie w 2015 roku managerką została Blanka Lipińska.

Tak Blanka Lipińska wyglądała na studniówce. „WSTRĘTNE wspomnienie” (ZDJĘCIA)

Kim jest Krystian W. „Krystek”?

Krystian W. przez lata uwodził nastolatki poniżej 15. roku życia, proponując im pracę w klubach jako hostessy, które miały zabawiać bogatych panów. „Krystek” w tym czasie pracował dla Marcina T., który był współzałożyciele między innymi „Zatoki Sztuki, czy „Dream Club” i „The Roof”. 

Blanka Lipińska przynosi Baronowi kawę do łóżka

Łowca nastolatek z Pomorza w 2015 roku został zatrzymany i do dzisiaj nie wyszedł na wolność. Wcześniej przez lata lokalna policja nic w tej sprawie nie robiła, mimo że wiele ofiar zgłaszało się na komendę. Na początku 2019 roku rozpoczął się proces karny, w którym Krystian W. został oskarżony o szereg różnych przestępstw m.in. o pedofilię, gwałt i czerpanie korzyści z prostytucji.

W tym samym procesie na ławie oskarżonych można było zobaczyć także Marcina T. – współzałożyciela „Zatoki Sztuki” i wielu innych klubów.

„Krystek” dostał niezwykle łagodny wyrok, bo jedynie 3 lata pozbawienia wolności – zgodnie z art. 197 kodeksu karnego powinien dostać karę od 2 do 12 lat więzienia. Uzasadnienie wyroku nie zostało podane do publicznej wiadomości.

Opublikowany przez The Roof Środa, 2 września 2015

 

 

Opublikowany przez The Roof Środa, 19 sierpnia 2015

Opublikowany przez The Roof Środa, 19 sierpnia 2015
Opublikowany przez The Roof Czwartek, 13 sierpnia 2015
Opublikowany przez The Roof Piątek, 28 sierpnia 2015
Opublikowany przez The Roof Środa, 5 sierpnia 2015