Rihanna (31 l.) udostępniła swoje pierwsze selfie w 2020 roku i wyglądało na to, że nawet najpiękniejsze twarze nie są odporne na trądzik. Mimo to gwiazda nie wyglądała na zmartwioną tym faktem. Riri stawia na naturalność i nie ma zamiaru ukrywać, w jakiej kondycji jest jej skóra. 

Rihanna kiedyś podkreślała swoją kobiecą sylwetkę, teraz zasłania się WARSTWAMI ubrań!

Rihanna bez makijażu i z pryszczem

Rihanna jest niekwestionowaną gwiazdą. Piękna Barbadoska zrobiła niesamowitą karierę na przestrzeni lat a mimo to, show-biznes jej nie zmienił. W Internecie można znaleźć wiele zdjęć gwiazd z czasów, gdy dopiero zaczynały swoje kariery. Porównując takie fotografie do teraźniejszości widać – jak dużo z nich zmieniło swoje rysy twarzy, za sprawą operacji plastycznych. Riri zdecydowanie nie należy do tego grona!

Na udostępnionej fotografii na Instagramie, Riri ma na sobie czarną bluzę z kapturem, naszyjnik z pereł a w uszach diamentowe kolczyki. Od razu w oczy rzuca się to, że gwiazda zrezygnowała z makijażu. Jej twarz lśni naturalnym blaskiem. Jednak jeden z fanów barbadoski wypatrzył pryszcza w okolicy jej policzka.

Pozwól mi wycisnąć swojego pryszcza  – napisał fan w sekcji komentarzy

Riri zamiast się obrazić postanowiła odpowiedzieć w typowy dla siebie sposób. Gwiazda nie ma zamiaru ukrywać, że tak jak inni ludzie czasami zmaga się z nieprzyjaciółmi wyskakującymi na jej twarzy.

Pozwól jej lśnić, PROSZĘ – odpowiedziała piosenkarka

Nie po raz pierwszy Rihanna stawia na naturalność. Promując swoją markę – FENTY – nie zgodziła się na retusz jednej z modelek, która miała wyraźne blizny potrądzikowe na policzku.

Rihanna nie raz udowodniła, że ma naprawdę zdrowe podejście do wielu tematów.

Rihanna bez makijażu na pierwszym selfie w 2020 roku:

View this post on Instagram

first selfie of the year doe. #2020

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on

Co myślicie?

Dobrze wygląda bez makijażu?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Prawdziwa bizneswoman: Rihanna uciekła na rodzinny Barbados by odpocząć od obowiązków (FOTO)

Rihanna pokazuje, jakie KOZAKI będą rządzić tej zimy; kosztują tyle, ile zarobisz w miesiąc (ZDJĘCIA)

Rihanna cała w rzeczach od Diora; luksusowo czy tandetnie? (ZDJĘCIA)