Leonardo DiCaprio (47 l.) to nasz (i zapewne wasz), ulubiony bohater memów ostatnich dni. Biedny romantyk i zdobywca Oscara nie ma szczęścia w miłości, a jego wybranki są tak młode, że żartów nie ma końca.

Na celowniku DiCaprio jest 22-letnia Ukrainka

Teraz zza oceanu przychodzą (a może przypływają) do nas informacje, że Leonardo DiCaprio jest „nakręcony” na Gigi Gadid (27 l.), a przecież aktor nie spotyka się z kobietami powyżej 25 roku życia. W zeszłym tygodniu amerykański magazyn InTouch poinformował, że „Leo i Gigi widzieli się kilka razy tego lata”

Nieprawdopodobne połączenie DiCaprio i Hadid nastąpiło chwilę po jego rozstaniu z Camilą Morrone wkrótce po tym, jak ta skończyła 25 lat. Para spotykała się 4 lata.

Leo i Gigi?

Leo celuje w Gigi, ale ona nie wykazuje zainteresowania […] Są przyjaciółmi, ale ona nie chce być z nim teraz nikim innym, jak przyjaciółmi – wynika z raportu Us Weekly.

Wychudzony Leonardo DiCaprio w Malibu

Gigi ma również do czynienia z niedawnym rozstaniem, kiedy w październiku zeszłego roku rozstała się z ojcem swojego dziecka Zaynem Malikiem.

 Znają się od kilku lat […] Jest dokładnie w jego typie: śliczna, seksowna, ale skromna, z charakterystycznym dla facetów podejściem – wyznał jeden z informatorów.