Od jakiegoś czasu w mediach mówiło się o rozpadzie związku Edyty Górniak i Mateusza Zalewskiego. Artystka niedawno skasowała ich wspólne zdjęcia z Instagramu, a dziś postanowiła zakończyć spekulacje na temat swojego życia prywatnego.

Górniak weźmie udział w Agent-Gwiazdy! Zobaczcie, czy nadaje się na agenta!

Edyta Górniak rozstała się z Mateuszem Zalewskim

Na swoim Facebooku opublikowała oświadczenie:

Obserwując komentarze i głośne analizy Mediów, zdecydowałam zająć stanowisko w temacie domysłów, dotyczących mojej relacji osobistej.

Dlatego wyłącznie, aby nie pozostawiać więcej pola do dowolnej interpretacji i spekulacji potwierdzam, iż związek Nasz z Mateuszem Zalewskim zmuszona byłam kilka tygodni temu zakończyć.
Nie jest to dla Nas obojga łatwy czas, dlatego zwracam się z uprzejmą prośbą do wszystkich Mediów, o uszanowanie tego tematu w rozważaniach publicznych.

Niezależnie, mimo okoliczności Naszego rozstania, pozostaję Mateuszowi i najbliższym Jemu osobom niezmiennie życzliwa.

– czytamy we facebookowym wpisie.

Plotki okazały się prawdą. Edyta znów jest singielką. Artystka szykuje się do nagrania płyty live i w jednym z wywiadów przyznała, iż obawia się, że przez nadmiar pracy, zbyt mało czasu poświęci partnerowi.

Dakota Johnson o rozstaniu z byłym chłopakiem

Pod koniec lipca piosenkarka potwierdziła związek z 34-letnim Zalewskim. Mężczyzna towarzyszył jej podczas prób do festiwalu oraz wspierał w trudnych chwilach, między innymi podczas choroby matki artystki, pani Grażyny.

Zobaczcie z kim jeszcze spotykała się polska diva.

Górniak wydała oświadczenie w sprawie ROZSTANIA z Zalewskim!

Górniak wydała oświadczenie w sprawie ROZSTANIA z Zalewskim!

Górniak wydała oświadczenie w sprawie ROZSTANIA z Zalewskim!