Na początku 2024 roku z „Pytaniem na śniadanie” pożegnali się wszyscy dotychczasowi prowadzący śniadaniówkę. Nowe władze Telewizji Polskiej miały podjąć taką decyzję ze względu na chęć odświeżenia formatu oraz ściągnięcia z wizji wszystkich twarzy, które mogłyby się kojarzyć z „dobrą zmianą”. Podobne ruchy, choć nie tak drastyczne, kilka miesięcy wcześniej wykonał też TVN. Amerykańska stacja zdecydowała się pożegnać z kilkoma gospodarzami. Ich celem także było wprowadzenie świeżości do formatu. W efekcie pracę stracili między innymi Małgorzata Ohme oraz jej ekranowy partner, Filip Chajzer. Syn Zygmunta Chajzera znalazł dla siebie miejsce w telewizji Polsat. A co z Gosią?

Zenek Martyniuk zagrał za darmo na weselu syna. Normalnie jego stawki są KOSMICZNE!

Małgorzata Ohme zajęła się z partnerem nowym biznesem

Gdy Małgorzata Ohme przestała być prowadzącą „Dzień dobry TVN”,  większość osób zakładała, że 44-latka wróci do swojego zawodu, czyli ponownie zajmie się psychologią. Niemniej Gosia ma chyba na siebie nieco inny pomysł. Konkrety?

Julia Wieniawa ogłosiła rozstanie! Dodała wymowne zdjęcie o „oczyszczaniu przestrzeni wokół siebie”

Przede wszystkim wydaje się, że była gwiazda TVN nie chce rezygnować z dziennikarstwa. W związku z tym prowadzi w sieci “Lajf noł makeup”, czyli format w którym przepytuje gwiazdy. Poza tym prowadzi też sklep internetowy. Co ma w swojej ofercie? Kawy, świece, bluzy czy… warsztaty.

Sztuka wolności Przebudzenia i Obfitosć”, bo tak właśnie się nazywa dwuetapowy kurs coachingowy, stworzony przez Małgorzatę i jej partnera, można kupić za niecałe 700 złotych. Gdybyście jednak chcieli przejść tylko przez jedną, wybraną część, będziecie musieli zapłacić niecałe 400 złotych. Na co możemy liczyć za takie pieniądze? Między innymi na naukę uwalniania blokad emocjonalnych i umysłowych.

Pierwszy z etapów odbywa się w maju. Drugi za w czerwcu. Myślicie, że będą chętni?

Sylwia Bomba szuka ASYSTENTKI! Przedstawiła listę wymagań, zapomniała o wynagrodzeniu

Małgorzata Ohme, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

Filip Chajzer, Małgorzata Ohme, SK:, , fot. Gałązka/AKPA