Daniel Martyniuk jakiś czas temu rozstał się z matką swojej córeczki, Eweliną. Od tamtej pory układa sobie życie u boku nowej partnerki, Faustyny, z którą zaręczył się latem ubiegłego roku w Wenecji. W październiku media zaskoczyła wiadomość o ślubie Daniela z Faustyną – para zdecydowała się powiedzieć sobie sakramentalne „TAK” na Bali. Na ceremonii zabrakło jednak rodziców pana młodego.

Kolejne WESELE Daniela Martyniuka! Tym razem nie zabrakło Zenka i Danuty!

Zenek Martyniuk zagrał na weselu syna. Jego stawki za występy na weselach zwalają z nóg

W 2024 roku para zdecydowała się „dokończyć” ceremonię zaślubin i wyprawić wielkie wesele na kilkaset osób na Podlasiu. Tym razem w wydarzeniu nie tylko wzięli udział rodzice Daniela, ale jako główną atrakcję wieczoru zorganizowano koncert jego ojca, Zenka Martyniuka, co niewątpliwie pomogło Danielowi i Faustynie zaoszczędzić sporo gotówki na wynajęcie orkiestry lub DJ-a.

Okazuje się też, że darmowy koncert Zenka jest wart dużo więcej niż typowi weselni usługodawcy. „Król disco polo” może zagrać również i u was, ale trzeba mocno chwycić się za portfel – by zafundować sobie występ Martyniuka na swoim weselu, należy szykować się na wydatek rzędu aż 40 tysięcy złotych! Dla porównania, zespół Boys inkasuje „jedyne” 35 tysięcy złotych za występ.

Chcielibyście, by Zenek Martyniuk zagrał na waszym weselu?

Kolejne wesele Daniela Martyniuka! Rodzice wyprawią mu niemałą imprezę

IG/yokomirag

IG/yokomirag

IG/yokomirag

IG/yokomirag

Zenon Martyniuk, Danuta Martyniuk,  fot. Kurnikowski/AKPA

Zenon Martyniuk, Danuta Martyniuk, fot. Kurnikowski/AKPA

Daniel Martyniuk; fot. forumgwiazd.com.pl / Forum

Zenek Martyniuk z zona Danuta, synem Danielem i psem; fot. Marek Kwiecien / Studio69 / Forum