Kayah w 2001 roku wraz z Tomaszem Grewińskim założyła wytwórnię płytową i agencję koncertową Kayax, która nie tylko wydawała kolejne albumy Kayah, ale również pomagała rozwijać się innym artystom, między innymi Marii Peszek, Darii Zawiałow, Julii Wieniawie, Monice Brodce, Mrozu czy Mery Spolsky. Nieoczekiwanie, na początku 2024 roku Kayah poinformowała o swoim rozstaniu z firmą.

Kayah ROZSTAJE SIĘ z Kayaxem po 23 latach! Wydała oświadczenie

Julia Wieniawa rozstaje się z wytwórnią Kayax. Wydała oświadczenie

Teraz w jej ślady poszła Julia Wieniawa, która w poniedziałek 2 kwietnia opublikowała oficjalne oświadczenie, informując fanów o swoim rozstaniu z wytwórnią Kayax:

Kochani, pragnę poinformować, że z dniem dzisiejszym rozwiązałam moją współpracę z wytwórnią KAYAX, tj. spółką Kayax Production & Publishing sp. z o.o.
Nie będę komentowała skierowanego przeze mnie do KAYAX oświadczenia o rozwiązaniu współpracy, w tej sprawie proszę o kontakt bezpośrednio z moim pełnomocnikiem, Mecenasem Marcinem Marcinkiewiczem. Odnośnie do mojej współpracy z KAYAX wydane zostanie oddzielne oświadczenie. Wasza Juls.

Jednocześnie celebrytka w tym samym czasie co oświadczenie, opublikowała na InstaStories wymowne zdjęcie z kartami, a na jednej z nich możemy przeczytać:

Oczyszczam przestrzeń wokół siebie. Pozbywam się rzeczy, które przestały mi służyć. Oczyszczam swój umysł i duszę. Zapraszam harmonię i równowagę do swojej przestrzeni fizycznej i energetycznej.

W tle na tym samym zdjęciu Julia zapaliła zioła (przypuszczalnie białą szałwię i drewienka palo santo), którymi zdecydowała się okadzić „przestrzeń wokół siebie”.

Jej oświadczenie skomentowała również sama Kayah, która napisała:

Powodzenia Julcia! Mądra i odważna decyzja! Trzymam kciuki!

Julia Wieniawa wydała oświadczenie. Rozstaje się z Kayaxem

IG: juliawieniawa

Julia Wieniawa wydała oświadczenie. Rozstaje się z Kayaxem

IG: juliawieniawa

Julia Wieniawa wylądowała na wózku inwalidzkim. Teraz jest uziemiona!

pasekkozak

IG: juliawieniawa

IG: juliawieniawa

IG: juliawieniawa

Warszawa, 29.02.2024, Ramówka Wiosna ’24 Telewizji TVN – kolacja dla gwiazd,,Image: 852326061, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: Radosław NAWROCKI / Forum

Julia WieniawaJulia Wieniawa

scena z: Julia Wieniawa, fot. Podlewski/AKPA

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa, fot. Podlewski/AKPA