Jennie Garth (50 l.) od 3 lat po cichu walczy z chorobą zwyrodnieniową stawów. Aktorka ujawniła w nowym wywiadzie, że w wieku 47 lat zaczęła odczuwać sztywność palców i dłoni oraz ból w kolanach, gdy wstawała, ale była zszokowana, gdy zdiagnozowano u niej chorobę stawów.

Myślałam, ale jak, jestem za młoda na zwyrodnienie stawów – wyznała Jennie Garth.

Córki Jennie Garth wyglądają jak jej kolny!

Jennie Garth choruje ma zwyrodnienie stawów

Lekarz ortopeda zidentyfikował problem aktorki serialu „Beverly Hills 90210” po prześwietleniu i rezonansie magnetycznym. Niestety uszkodzenie stawów jest nieodwracalne i może wymagać operacji, takich jak wymiana stawu kolanowego.

Jennie Garth i problemy ze stawami

Pomimo początkowego szoku Jennie Garth próbowała skupić się na pozytywach.To był po prostu nowy, interesujący rozwój w moim dojrzewaniu” – wyznała w rozmowie z magazynem Insider.

Nie myślisz o sobie, że stajesz się wolniejsza lub cokolwiek powstrzymuje cię przed wszystkimi rzeczami, które robisz każdego dnia […] Kiedy już wiesz, z czym masz do czynienia, zawsze istnieje jakieś obejście tego problemu. Zdecydowanie nie pozwalam, aby cokolwiek mnie ograniczało.”

Jennie Garth sama uszyła córce sukienkę na studniówkę

Garth powiedziała, że nie przyjmuje żadnych leków, ale często używa miejscowych maści dostępnych bez recepty, aby złagodzić ból.

Jennie Garth i Tori Spelling Fot. Forum, Mega Agency

Tori Spelling i Jennie Garth Fot. MEGA

Fot. Forum