Dawno niewidziana Shannen Doherty (52 l.) pojawiła się na festiwalu 90s Con na Florydzie, gdzie wraz z przyjaciółmi z planu świętowali serial „Beverly Hills 90210”. Walcząca z rakiem mózgu aktorka wystąpiła na scenie wraz z Tori Spelling, Jasonem Priestleyem, Jennie Garth, Ianem Zieringiem, Brianem Austinem Greenem i Gabrielle Carteris. Obsada kultowego serialu lat 90. uczestniczyła w specjalnym panelu dyskusyjnym.

Shannen Doherty w coraz gorszym stanie zdrowia

W czerwcu Shannen Doherty ze smutkiem wyznała, że rak piersi rozprzestrzenił się do mózgu, „Toczę walkę o życie, każdego dnia […] Myślę, że jestem naprawdę w tym świetnia”. Shannen Doherty podzieliła się również z fanami informacjami na temat rozwodu po 11 latach małżeństwa z już 3. mężem Kurtem Iswarienką.

Shannen Doherty walczy z rakiem mózgu

Według doniesień, ostatnią rzeczą, jaką chciała zrobić Shannen Doherty to się rozwieść. Niestety „nie miała innego wyjścia”, gdyż w jej związek podobno zaangażowana była 3 osoba, agentka jej już byłego męża.

Shannen Doherty atakuje koleżanki po fachu

Moim drugim zawodem są zaręczyny, śluby i rozwody i wychodzi mi to bardzo dobrze, dodała żartobliwie.

U Shannen Doherty po raz pierwszy zdiagnozowano w 2015 roku, a remisja nastąpiła 2 lata później. Niestety w 2020 roku nowotwór powrócił w stadium 4.