Jason Priestley (53 l.) znany jest przede wszystkim z roli Brandona Walsha z kultowego serialu lat 90. „Beverly Hills 90210”. I tak jak jego koledzy i koleżanki z planu wciąż pojawiają się w mediach, on trochę mniej.

Brian Austin Green chwali się zdjęciem 2-miesięcznego syna

Nie zmienia to jednak faktu, że Priestley radzi sobie świetnie i w ostatnią środę uczestniczył w pokazie swojego nowego filmu Offside: The Harold Ballard Story w Toronto. Jego najnowszy projekt to dokument, który opowiada kontrowersyjną historię właściciela drużyny Toronto Maple Leafs, Harolda Ballarda.

Pochodzący z Vancouver aktor wyglądał świetnie, w szarym garniturze i z charakterystycznie dla niego ułożonymi włosami i trymowaną brodą.

Jason Priestley ma 53 lata!

Wcześniej w środę Jason Priestley pojawił się w programie stacji CTV „Your Morning” wraz z producentem wykonawczym dokumentu Michaelem Geddesem. Rozmawiali o inspiracji dla filmu i dlaczego jest on wciąż tak aktualny.

Gwiazda „Beverly Hills 90210” zmaga się z tą chorobą

Nakręcenie tego dokumentu było dla mnie wspaniałą lekcją. Musiałem się dużo o nim dowiedzieć. I tak naprawdę dowiedziałem się o nim wszystkiego. Był niesamowicie kontrowersyjnym, interesującym facetem, który był bardzo ważny dla wielu ludzi, wyznał w programie Jason Priestley.

Jason Priestley i Shannen Doherty Fot. Bridgeman Images – RDA / Forum